Güncel

Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü!

CES 2020’de Samsung tarafından tanıtılması beklenen çerçevesiz tasarıma sahip 8K televizyonun ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü!

Samsung’un geliştirdiği ve CES 2020’de tanıtması beklenen 8K özelliğindeki  çerçevesiz tasarıma sahip televizyonuna ait görüntü ortaya çıktı.

Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü!

CES 2020’de Samsung, çerçevesiz ve 8K özelliğine sahip bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni televizyon teknoloji dünyasında büyük bir yankı uyandırırken, Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda yeni televizyon modelinin üretimi için tamamen hazır oldukları bilgisini vermişti.

Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü! - Resim : 1

Yeni model televizyona ait ortaya çıkan görüntüde televizyonun tamamen çerçevesiz bir tasarıma sahip olması dikkat çekiyor. İlk defa tamamen çerçevesiz bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung, bu hamlesi ile rakiplerinin bir adım önüne geçecek gibi görünüyor. Yeni televizyon modelinin altyapısını 8K QLED bir panel oluşturuyor. Elde edilen bilgilere göre Samsung’un yeni televizyon model isminin Q900T ya da Q950T olması bekleniyor. 65 inç’ten daha büyük olması beklenen yeni televizyonun fiyatının da oldukça yüksek olacağı tahminediliyor. Taewha Precision ve Shinsegye Engineering'in de katkıları bulunan yeni televizyon modeli için Samsung televizyon teknolojilerine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Samsung çerçevesiz televizyon tasarımda öncü olmak istiyor

Üretimini gerçekleştirdiği televizyonlar ile oldukça başarılı bir grafik çizen Samsung hem yeni teknolojileri geliştirmesi hem de ilkleri kullanıcılara sunması açısından teknoloji dünyasının önemli şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle televizyon sektöründeki yerini korumak isteyen Samsung çerçevesiz 8K teknolojisine sahip ilk televizyonu kullanıcılara sunarak bu alanda öncü şirket konumunda yer almak istiyor.

Yorumlar
Sss
Mikroled tvleri bekliyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.