Güncel

Samsung'un pilleri şişiyor!

Samsung'un Galaxy Note modelinde pil şişmesi şikayetleri arttı.


Samsung’un kalite güvence ekibi çok iyi çalışmıyor gibi görünüyor. Bir örnek verecek olursak, şirketin akıllı telefonlarında şişen batarya şikayetleri. Son zamanlarda gelen raporlar Samsung’un bu yıl piyasaya sürdüğü akıllı telefonu Galaxy S4’ün pilinin şiştiği gerekçesi ile ücretsiz yedeğini almaya başladığı yönündeydi.

1384975297_samsung-galaxy-note-swelling-battery-3.jpg

Şimdi de Güney Kore’nin en büyük televizyon istasyonlarından birinin yayınladığı habere göre, Samsung’un ilk phablet amiral gemisi telefonu Galaxy Note’un orijinal pilinde şişme gerçekleşti. Görünüşe göre Galaxy Note serisinin başladığı 2011 yılından bu yana Galaxy Note sahiplerinden epeyce şişmiş pil şikayeti gelmiş. Samsung pillerin garantisi Güney Kore’de sadece altı ay.

1384974732_samsung-galaxy-note-swelling-battery-2.jpg

Samsung, Almanya'da Galaxy S4 için şişme sorunlarından etkilenen kişilere ücretsiz yedek pil sunmaya başladı ancak, şirket şimdiye kadar Güney Kore'de pili şişen Galaxy Note telefonlar için aynısını yapmadı.

1384974843_samsung-galaxy-note-swelling-battery-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.