Güncel

Samsung'un popüler modeli için One 4.1 güncellemesi geliyor

Samsung, Galaxy Note 10 serisini güncellemeyi sürdürüyor. Galaxy Note 10+ sahiplerine güncel sürüm olan One UI 4.1 geliyor.

Samsung'un popüler modeli için One 4.1 güncellemesi geliyor

Samsung, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+'ın LTE varyantları için One UI 4.1 güncellemesini yayınladı. Şimdi Güney Koreli firma, Avrupa'da Galaxy Note 10+ 5G için yeni yazılım güncellemesini kullanıma sunuyor.

Galaxy Note 10+ 5G için en son yazılım güncellemesi, donanım yazılımı sürümü N976BXXU7HVC6 ile birlikte geliyor. Güncelleme, One UI 4.1 dışında akıllı telefona Mart 2022 güvenlik yamasını da getiriyor. Güncellemeler şu anda İsviçre'de OTA olarak dağıtılırken, önümüzdeki günlerde daha fazla Avrupa pazarının bu güncellemeye erişmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note+ 5G en son arayüzü alıyor

İsviçre ROM'lu bir Galaxy Note 10+ 5G kullanıcısıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, en son güncelleme dosyasını resmi Samsung veri tabanından indirebilir ve manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Galaxy Note 10+ 5G One UI 4.1 özellikleri

One UI 4.1 güncellemesi, Google Duo Canlı Paylaşım, Akıllı Widget'lar, Grammarly donanımlı Samsung Klavye, geliştirilmiş Renk Paleti özelliği, Galeri uygulamasında Yansıma Silgisi ve Gölge Silgisi gibi heyecan verici yeni özellikler ve Wi-Fi kimlik bilgilerini "Hızlı paylaşım" aracılığıyla paylaşma yeteneği getiriyor.

Samsung ayrıca Samsung Health, SmartThings Find ve diğer stok uygulamalarını da geliştirdi. Şirket ayrıca, görüntüleri ve videoları tek bir bağlantı üzerinden birden fazla kullanıcıyla paylaşmanın yeni bir yolunu ekledi. Kamera uygulaması da geliştirildi ve düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar ve portre videoları sunabiliyor.

Teknolojioku'nun İnstagram grubuna katılın ve Samsung cihazlarının anlık haber güncellemelerini ve derinlemesine incelemelerini almak için YouTube kanalımıza abone olun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.