Güncel

Samsung’un yeni televizyon kampanyası ile tüketiciler birbirinden cazip hediyeler kazanıyor

17 Ağustos 2014 tarihine kadar yetkili Samsung satış noktalarından televizyonveotesi.com adresinde belirtilen modellerde Samsung televizyon satın alanlar; D-Smart Süper HD Paketinden sinema biletine, UHD Video Paketinden indirim çeklerine kadar, birbirind

Samsung’un yeni televizyon kampanyası ile tüketiciler birbirinden cazip hediyeler kazanıyor

Dünyanın lider televizyon üreticilerinden biri olan Samsung, televizyonveotesi.com adresinde belirtilen birbirinden çarpıcı televizyon modellerini satın alanlar için, kaçırılmayacak bir fırsat kampanyasına imza atıyor.

17 Ağustos tarihine kadar, kampanyaya katılan satış noktalarından belirtilen modellerdeki Samsung televizyonlardan birini satın alan tüketiciler; 1 yıllık Teknokask sigortası hediyesi, 2014 yılı sonuna kadar geçerli Samsung Sinema Üyeliği, 6 aylık D-Smart Süper HD Paketi, Cinemaximum’dan 2014 yılı sonuna kadar 1 bilet alana hediye ikinci bilet, 2015'te geçerli Akıllı Gelişim Kiti %50 indirim çeki, UHD Video Paketi %50 indirim çeki ve Bedava UHD Video Paketi’ni içeren cazip hediyelerden birini veya birkaçını kazanma hakkını elde ediyor.

1408023628_uhd-tv.jpg

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin “TV” yazıp “Ad, Soyad” bilgileri arasında bir boşluk bırakarak 4730’a SMS gönderdikten sonra, katılım onay mesajıyla birlikte televizyonveotesi.com sayfasına giriş yaparak bilgilerini doldurmaları gerekiyor.

Hediyelere ulaşmak isteyen Samsung kullanıcıları, yetkili servise en geç 17 Ağustos 2014’e kadar kurulumu yaptırarak hediyelerine ulaşabilecek. Kampanya detaylarına www.televizyonveotesi.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.