Güncel

Şarj etmeye son! Karşınızda Matrix PowerWatch 2

Teknolojinin kalbi her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES'te atıyor... Ve karşınızda CES 2019 fuarının yoğun gündemine dahil olan Matrix PowerWatch 2


Teknolojinin kalbi Las Vegas'ta atıyor. Bizde Teknolojioku olarak ABD'nin Las Vegas şehrinde 8-11 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek etkinliği yerinde takip ediyoruz

Bu haberimiz tamamen akıllı saat kullanıcıları için. Matrix PowerWatch 2, CES 2019 fuarının yoğun gündemine şimdiden dahil oldu bile.  Matrix PowerWatch 2, şarj etmenize gerek olmayan yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Peki Matrix PowerWatch 2 bunu nasıl sağlıyor? İşte akıllı saat tutkunlarının en çok merak ettiği soruların yanıtı ve daha fazlası...

Akıllı saat piyasasını yakından takip edenler bilirki, Matrix Industries firması tarafından 2016’dan beri geliştirilen akıllı saat PowerWatch X, hatırlarsınız gücünü vücudunuzdan alıyordu. Özel bir termoelektrik enerji dönüştürücü kullanan akıllı saat, bu sayede vücudunuzun ürettiği ısıdan enerji üretebiliyordu. Siz aktif olduğunuz zaman o da kendisini şarj edebilen ürün, tanıtıldığı çok dikkat çekmişti.

Şarj etmeye son! Karşınızda Matrix PowerWatch 2

KULLANICILARA SÜRPRİZ

Matrix Industries firması harekete geçerek akıllı saat kullanıcıların karşısına bir sürprizle çıktı. İlk model gibi vücut ısısını aktif olarak kullanabilen saat, buna ek olarak bir de güneş paneli taşıyor. Yani hem vücut ısısından hem de güneşten enerji üreten ürün, tahmin edebileceğiniz üzere dış mekan kullanımına uygun tasarlanmış. 

DAHA FAZLA ENERJİ, DAHA FAZLA GÜÇ!

Matrix PowerWatch 2, hem termoelektrik hem de güneş pili teknolojisi ile çalışır. Vücut ısısı ve güneş ışığı enerjisini korur. 

Sertleştirilmiş cam yüzü ve arkası uçak sınıfı alüminyum kasa, Matrix PowerWatch 2'ye ekstra güç veriyor.

Matrix PowerWatch 2, hem iOS hem de Android telefonlarla bağlantı kurabiliyor. Aktivite takibi ve nabız ölçümü yapabilen ürün, GPS desteğiyle nokta atışını konum belirleme gerçekleştirebiliyor deniyor

FİRMA ÇOK İDDİALI!

Matrix Industries firması PowerWatch 2'yi 'kesinlikle kablo ile şarj istemiyor' şeklinde oldukça iddialı bir şekilde tanıttı.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi özel sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
YAKUP
BÜYÜK VİDALAR ÇOK ÖNCE OLMUŞ VİDALARI BİRAZDAHA UFAK YAPSALARMIŞ İYİİ OLURDU GÖZE BATIYOR DİĞER GÖRÜNTÜYLE SAAT SÜPER
Cevapla
yunus
Aktivite takibi ve nabız ölçümü ve gps dışında başka özelleği var mı acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.