Güncel

SAS Türkiye Ekibi Üç Yeni Atamayla Güçlendi

2013 ve 2014’ün son çeyreğine kadar başarılı bir grafik sergileyen SAS Türkiye, 2015 için koyduğu büyük hedeflere ulaşmak için ekibi güçlendirdi.

SAS Türkiye Ekibi Üç Yeni Atamayla Güçlendi

Analitik alanında dünya lideri olan SAS Software’in Türkiye ekibi, son 1 ay içinde göreve başlayan üç yeni yönetici ile gücüne güç kattı. 2013’ü üç haneli büyüme oranı ile kapatan ve 2014 sonunda rekor pazar payı öngören SAS Türkiye, 2015’teki büyük hedeflerine yeni ve güçlü kadrosuyla ulaşacak.

Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirilen Nurcan Bıçakçı Arcan, Pricewaterhouse Coopers’ta iş hayatına başladıktan sonra daha sonra Turkcell ve Türk Telekom Grubu’nda çeşitli kademelerde pazarlama ve iş geliştirme görevlerinde bulundu. Bilişim sektöründe pazarlama alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Arcan Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve Oxford Brookes Üniversitesi’nde Executive MBA programına devam ediyor.

1414409054_sas-turkiye-pazarlama-muduru-nurcan-bicakci-arcan.jpg

SAS Türkiye kıdemli müşteri yöneticisi olarak göreve başlayan Burcu Çakır, EMC Turkiye’de genel sektör müşteri yöneticiliği ve bilgi güvenliği çözümleri ürün yöneticiliğinin yanı sıra Symantec Turkiye’de de 8 yıl boyunca müşteri yöneticiliği yaptı. Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Çakır, , SAS’ın finans sektörüne sunduğu lider analitik ve iş zekası ürünleriyle ilgileniyor olacak.

1414409066_sas-turkiye-kidemli-musteri-yoneticisi-burcu-cakir.jpeg

SAS Ankara Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Tansel Okay, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldı. Sun Microsystems, Software AG, OYAK Teknoloji, SAS ve Oracle firmalarında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde farklı görevler alan Okay, bilişim sektöründe 24 yıllık deneyime sahip.

1414409079_sas-ankara-bolge-muduru-tansel-okay.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.