Güncel

Şaşırtan iPhone 4

Küçük darbelerde bile hemen bozulduğu söylenen iPhone 4, bakın nasıl bir olaydan sağ salim kurtuldu. İnanamayacaksınız!


Apple'ın zeki telefon piyasasındaki yıldızı iPhone 4 hakkında küçük bir darbede bile kırıldığı ya da çizildiği suçlamaları hergün yapılıyor. Ama hemen hemen 4,1 kilometrelik yükseklikten düşen bu iPhone, hala problemsiz bir şekilde çalışıyor.

37 yaşındaki serbest atlayışçı Jarrod McKinney, 2 yaşındaki oğlu tarafından "hırpalanmış" olan iPhone'unun 4,1 kilometreden düşünce tamamen hurda olacağını düşünerek o mesafeden bir serbest atlayış yaptı. ulamasını kullanarak (GPS kullanarak iPhone'unuzun yerini bulan bir uygulama) iPhone'unu bir binanın üzerinde bulan Jarrod, telefonu dostlarına gösterirken telefonun titremeye başladığını söyledi.

Telefonun içindeki bütün parçaların tamamen çalıştığını da ekleyen Jarrod'ın telefonunu tamamen kullanabilmesi için yapması gereken tek şey yeni bir ekran almak gibi gözüküyor.

Yorumlar
Misafir
Oktay kardesim ok guzel soyluyorsunda benim bir maruzatim var bu iphone da yazin sicak tan temperature hatasi verip kendini kapatiyor kisin donuyor peki buna ne diyeceksin :) bu telefonu sadece ilkbahar ve sonbahardami adam gibi kullanicam :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.