Güncel

Sedat Peker'in sitesi hakkında şok gelişme!

YouTube'daki videoları ile Türkiye gündemine oturan Sedat Peker'in resmi sitesi bugün erişim engeli ile karşılaştı. Siteye artık erişim sağlanmıyor.

Sedat Peker'in sitesi hakkında şok gelişme!

Türkiye gündemine bomba gibi düşen Sedat Peker, YouTube'da yayınladığı videolar ile gündemi uzun bir süredir meşgul ediyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında söyledikleri ve ithamlarından dolayı organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in web sitesi hakkında bugün ilginç bir gelişme yaşandı.

Sedat Peker'in sitesi erişime engellendi

Sedat Peker'in sedatpeker.com adlı internet sitesi bugün erişime engellendi. Siteye girmek isteyenler "sedatpeker.com, 21/05/2021 tarihli ve 2021/5698 D.İş sayılı Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliği kararıyla erişime engellenmiştir." uyarısı ile karşılaşıyor.

sedat peker

Hakkında birçok suçtan arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in ilginç bir şekilde YouTube kanalının da doğrulandığını belirtelim. YouTube, yapılan başvuru sonrasında Sedat Peker'in kanalını doğrulamış.

Ülkemizde temsilci bulunduran YouTube bildiğiniz devletin gerekçe göstererek kaldırılmasını istediği videoları kaldırmak zorunda. Muhtemelen bu konu hakkında da bir girişim olmuştur. Ancak YouTube'da Sedat Peker'in 1 saati geçen videoları hala tam bir şekilde duruyor. Bu konu hakkında YouTube'un aksiyon alması gerekiyor.

YouTube'da şu an 432.000 aboneye sahip olan Sedat Peker hakkında önümüzdeki günlerde daha farklı olaylar yaşanacak gibi görünüyor. Her videosu ile olay yaratan ve şu sıralar aranan Peker olayında bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Aynen Katılıyorum
Ben Şunu Annamış Değilim Madem Suçun Yok Kaçma Ozaman Kardeşim Niye Kaçıyorsun Git Ozaman Türkiyeye.
Cevapla
yavuz
bu adam kim ki, suç örgütü lideri suç
Cevapla
Çocuk
YouTube ülke kısmını başka bir ülke yapar her kanalı seyredersin Artık bunu çocuklar bile biliyor
Cevapla
Hkn
Nerenizden uyduruyorsunuz acaba
Cevapla
Çetin Bayraktar
Niye engellediniz siyasetçi ile mafyanın dansını seyrediyorduk,ne güzel bir iktidar tarafından yonetiliyormuşuz..
Cevapla
Çatlı
Kuzekeri
Okuyucu
Yaşı 30 un altında olanlar Daha önce bu ülkenin nasıl yönetildiğini, bu ülke insanının 2. hatta 3. sınıf insan muamelesi gördüğünü bilmediğin için öyle klavyeden eleştirmeyi kahranlık zannediyor. Yokluğu, zorluğu, sıkıntıyı ve acizliği yaşamayan düzenin hep böyle gelmiş böyle sürdüğünü zanneder. Bu milletin daha önce neler yaşadıklarını büyüklerin sana söylemiştir mutlaka. Önyargılardan bir zahmet sıyrılıp da ülkenin yakın geçmişini şöyle bir insaf nazarıyla incele. Sonra yine de eleştireceksen dahi bari işkembeden sallamadan ayağı yere basan bir gerekçen olsun.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.