Geçtiğimiz Eylül ayının sonlarına doğru bir Japon turist Tac Mahal'in merdivenlerinde selfie çekmek isterken merdivenlerden düşerek yaşamını yitirdi.

19 yaşındaki Amerikalı Deleon Alonso Smith geçtiğimiz Ağustos ayında tabanca ile selfie çekerken kendini boğazından vurdu. Moskova'da 21 yaşındaki bir genç kız da selife çekerken başına ateş etti. Şanslıydı ki güvenlik görevlisine ait silahta plastik mermi vardı. Fakat yine de kadın ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldı.

Moskova'daki Uluslararası İş Merkezi binasının yanında bulunan köprüde selfie çekmek isterken düşen 21 yaşındaki bir Rus üniversite öğrencisi bunun en önemli örneklerinden birisidir.

18 yaşındaki Rumen vatandaşı Anna Ursu da tren rayları üzerinde selfie çekme merakına kapılıp ölenlerden birisi. Geçtiğimiz Mayıs ayında Romanya'nın Lasi bölgesinde yer alan tren istasyonunda raylara inip selfie çekmenin cool olabileceği düşüncesine kapılıp raylara atlayan Ursu, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.