Güncel

Sertaç Şener Nokia'ya geri döndü!

Nokia telefonlarının isim kullanım hakkını elinde bulunduran HMD Global, sektörün deneyimli isimlerinden Sertaç Şener'i Türkiye Müdürü olarak görevlendirdi. Şener bu atama ile daha önce de çalıştığı Nokia'ya bir şekilde dönmüş oldu.

Sertaç Şener Nokia'ya geri döndü!

Sertaç Şener, teknoloji ve akıllı telefon sektöründe özellikle satış, pazarlama, kurumsal iletişim ve sınır ötesi ekiplere liderlik alanlarında edindiği 20 yılı aşkın deneyimiyle yeni görevine devam edecek. Şener'in en önemli özelliği geçmişte Nokia Türkiye'de Pazarlama Direktörü ve sonrasında Nokia Türkiye Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuş olması. Yani bir nevi Sertaç Şener tekrar Nokia markasına dönmüş oluyor. 

Sertaç Şener kimdir?

Kariyerine 2000 yılında teknoloji sektörüyle başlayan Sertaç Şener, Nokia’nın hem bölge hem de Türkiye pazarlama ve satış ekiplerinde farklı görevlerde bulundu. 2010 yılında Avea’da Marka İlişkileri Direktörü olarak çalışan Şener, 2011 yılında Nokia Türkiye’ye Pazarlama Direktörü olarak dönüş yaptı. 2014 yılında Nokia Türkiye Genel Müdürlüğü’nün ardından Microsoft’ta Mobil Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sertaç Şener, 2016 yılında Hopi’de Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu. Son görevinde pazarlama, dijital pazarlama, marka ilişkileri, CRM ve kampanya yönetiminden sorumlu olan Şener, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezunudur.

Yorumlar
Murat AYMAK
Bence bu genel müdürmu ne işe Nokia nin satışına engel oluyor noktanın telefonları Türkiye pazarına girmiyor
Cevapla
hakan
nede olsa telefonlar android sistemi ile geliyor artik ,isler kolayladi donup kariyer yapabilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.