Sevgilinize alabileceğiniz 10 teknolojik hediye - Page 1

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Hala eşinize veya sevgilinize Sevgililer günü hediyesi almadıysanız sizin için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde klasik hediyeler dışına çıkmayı düşünenler için teknoloji meraklılarına alınabilecek 'teknolojik' hediyeler güzel bir seçim olacaktır.


İşte Sevgililer Günü için alınabilecek 10 teknolojik hediye önerisi


1-  Akıllı Saatler


Kalp ritminin takibi, yakılan kalori, spor yapılan süre, uyku takibi gibi birçok özelliği bulunan akıllı saatler çağrılarınızı kimi zaman yoğunluktan göremeyen sevgiliniz için tercih edebileceğiniz güzel bir hediye seçeneği. Mesajlarınıza ve çağrılarınıza geç cevap veren sevgililer konusunda ise bahaneleri ortadan kardırması adına manidar bir hediye olacaktır.

Sevgilinize alabileceğiniz 10 teknolojik hediye - Page 2

2-  Playstation Konsolları


Konsol oyunları oynamayı seven bir sevgiliniz varsa Playstation oldukça etkileyici bir hediye olacaktır.

Sevgilinize alabileceğiniz 10 teknolojik hediye - Page 3

3-  Vr gözlükler


Dünyaya farklı bir gözden bakmanızı sağlayan sanal gerçeklik gözlükleri son yılların en çok ses getiren teknolojilerinden.

Sevgilinize alabileceğiniz 10 teknolojik hediye - Page 4

4-  Powerbank


Taşınabilir şarj aletleri günümüz teknolojisinin hayat kurtarıcılarından. Akıllı telefon, tablet, kulaklık gibi birçok cihazı nerede olursanız olun kolaylıkla şarj etmenizi sağlayan bu cihazlar sevgilinizin hayatını kolaylaştıracak güzel bir hediye seçeneği olacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.