Güncel

SHIB, Amerikalıların en çok satmak istediği token listesinin başında geliyor!

SHIB üzerine yapılan bir çalışma ortaya koyuyor ki; Amerikalıların en çok satmak istediği token listesinin başında SHIB geliyor.

SHIB, Amerikalıların en çok satmak istediği token listesinin başında geliyor!

Kripto piyasasının erimesine takiben, çoğu Amerikalı, listenin başında meme jetonu Shiba Inu ( SHIB ) ile birkaç varlığı elden çıkarmaya istekli.

SHIB, Amerikalıların en çok satmak istediği token listesinin başında geliyor!

Los Muertos tarafından yürütülen bir Google Trends analizini verilere göre, 19 ABD eyaletinden yatırımcıların çoğu, Florida, Nevada, New York ve Tennessee gibi eyaletler de dahil olmak üzere SHIB satmak için farklı yöntemler arıyor.

Bitcoin 20.000 doların üzerinde kalmaya çalışırken, çalışma 17 eyaletteki yatırımcıların amiral gemisi kripto para birimini satmak istediğini ortaya koydu. Eyaletlerden bazıları Oregon, Kansas, Illinois ve Pennsylvania'dır.

Çalışma, iki kripto para birimini 'Bitcoin Sat' ve 'Dogecoin Sat' gibi ifadelerle karşılaştıran Google Trendler verilerinin ölçümüne dayanıyordu.

Amerikalıların en çok satmak istediği kripto para birimleri. Kaynak: Los Muertos.

Konu ile ilgili açıklamada “Bu çalışma, çeşitli kripto para birimlerinin Amerika genelinde potansiyel olarak nerede satıldığına dair inanılmaz bir fikir veriyor. Shiba Inu ise internet aramalarında en popüler olanı. Bu bulguların gelecekteki fiyatlara yansıyıp yansımayacağını görmek ilginç olacak” ifadelerine yer verildi.

DOGE satmak isteyen yatırımcılar

Başka bir meme parası olan Dogecoin, dipte satış yapmak isteyen Kuzey Carolina da dahil olmak üzere sekiz eyalette üçüncü sırada yer alıyor. Başka yerlerde, Ethereum ve Cardano da sırasıyla dört ve üç eyalette satmak isteyen yatırımcılarla zirveye çıktı.

Listeye, geçen yıl popülerlik kazanan ve en çok aranan varlıklardan biri olarak gösterilen SHIB ve DOGE meme kripto para birimi hakim. Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından bildirildiği üzere, 2022'de bir noktada Dogecoin ( DOGE ), ABD genelinde 23 eyalette en çok aranan token olurken, Shiba Inu ( SHIB ) dördüncü sırada yer aldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.