Güncel

Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?

Zincir içi aktivite azaldıkça SHIB işlem sayısı 12 ayın en düşük seviyesine düşüyor! Bu ne anlama geliyor?

Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?

Shiba Inu'nun (SHIB) geçen ay komisyonsuz yatırım platformu Robinhood'da listelenmesine rağmen, en son veriler köpek meme tokeninin bir yıldan fazla bir süredir en düşük işlem hacmine ulaştığını gösteriyor.

Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?

Robinhood'da uzun zamandır beklenen listenin ortaya çıkmasından sonra kripto tüccarları Shiba Inu Coin'i satın almak için istekli olduklarından, bir saatten kısa bir sürede dijital varlığa 1 milyar doların üzerinde akış sağlandı.

Bununla birlikte, bir önceki çeyreğe göre 2022 yılının ilk çeyreğinde neredeyse %70 oranında düşüş kaydeden DeFi meme tokeni, aynı ayda listelenmesine rağmen Mart 2021'den bu yana işlemlerde en büyük düşüşü yaşadı.

Finbold tarafından elde edilen veriler, blockchain analitik web sitesi bloxy'nin istatistiklerine göre, Nisan 2022'deki toplam SHIB işlem sayısının Mart ayındaki 329.893'ten 216.260'a düştüğünü ve toplam işlem sayısının 37.369 olduğu Mart 2021'den bu yana en büyük düşüşü işaret ettiğini ortaya koyuyor.

SHIB zincir içi işlemler.

SHIB faizi düşüyor

Özellikle Ekim 2021'de SHIB işlemlerinin toplam sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.389.603'e ulaştı, bu da meme parası için en dikkat çekici seviyeler göz önüne alındığında, Nisan ayı senaryosunun çarpıcı biçimde farklı olduğunu gösteriyor.

Dahası, geçen ay Shiba Inu, diğer meme madeni para rakiplerinden rekabetle karşı karşıya kaldı; ApeCoin Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, Elon Musk önerilen Twitter devralımı konusunda hala bir anlaşmaya varmaya çalışırken, Dogecoin sadece bir saat içinde piyasa değerine 2 milyar dolar ekleyerek 16,56 milyar dolardan 18,64 milyar dolara yükseldi ve en yüksek seviyeye tırmandı.

Son veriler, Shiba Inu'nun New York, Texas, California ve Nevada dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'nde hala en çok aranan dördüncü kripto para birimi olduğunu gösterse de, sahiplerin sayısı da azalmaya devam ediyor; En son zincir üstü veriler, özellikle değişken bir kripto pazarında, birçok yatırımcı SHIB'nin büyük bir pompaya sahip olduğunu ve bir sonraki kripto para için başka bir yere bakacağını düşünüyor olabilir, bir kayma olabileceğini düşündürebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.