Güncel

Shiba Inu yeni sahipleriyle son fiyat rallisini sürdürecek mi?

Shiba Inu, son fiyat rallisinin ortasında yeni sahipleriyle yeniden canlanma kaydetti!

Shiba Inu yeni sahipleriyle son fiyat rallisini sürdürecek mi?

Shiba Inu ( SHIB ) köpek meme madeni parasına son zamanlarda nakit akışının ardından yeni sahiplerin sayısında bir canlanma gördü.

Shiba Inu son fiyat rallisini sürdürecek mi?

SHIB sahipleri, dijital varlığın 16.000 sahibini kaybettiği iki günlük bir süre içinde çökmeden önce, 31 Temmuz itibariyle 1.216 milyondan fazla benzersiz adresle zirveye ulaşarak son üç ayda istikrarlı bir şekilde artmıştı.

Bununla birlikte, finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından CoinMarketCap'ten elde edilen istatistiklere göre, 2 Ağustos'taki çöküşün ardından, ağdaki varlıkları tutan benzersiz SHIB adreslerinin toplam sayısı, SHIB sahiplerinin sayısıyla paralel olarak 17 Ağustos itibariyle 1.208 milyona yükseldi.

Shiba Inu yeni sahipleriyle son fiyat rallisini sürdürecek mi? - Resim : 1

SHIB toplam adresleri. Kaynak: CoinMarketCap

Perakende yatırımcılar geri dönmüş görünüyor

Gerçekten de, 14 Ağustos'ta, perakende tüccarlar dijital varlığa dönmeye başladıkça, sahiplerin sayısını artırmış gibi görünen SHIB'nin piyasa değerine 24 saat içinde  1,5 milyar dolar girdi.

SHIB fiyat analizi

Yayınlandığı tarihte SHIB, son 24 saatte %0,79 ve önceki haftaya göre %29,01 artışla 0,00001601 $'dan işlem görüyor.

Shiba Inu yeni sahipleriyle son fiyat rallisini sürdürecek mi? - Resim : 2

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Köpek madalyonun piyasa değeri, önceki yedi gün içinde 2,2 milyar dolarlık bir artışla şu anda 8,8 dolar seviyesinde bulunuyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.