Güncel

Siemens Enterprise Communications TÜTED'e katıldı!

Siemens Enterprise Communications Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği (TÜTED)’in üyelerinin arasına katıldı.

Siemens Enterprise Communications TÜTED'e katıldı!

Sağlamakta olduğu güvenlik ve sistemlerin merkezi olarak yönetilebilmesine imkan veren açık ve esnek mimarisi sayesinde ülkemizde hızla yaygınlaşan Siemens Enterprise Communications “tümleşik” işbirliği deneyimine dayanarak herhangi bir BT Altyapısında verimliliği artıran ve ekip çalışmasına olanak sağlayan Açık Komünikasyon (Open Communications) yaklaşımı ile pazara yön veriyor.

Uçtan uca kurumsal iletişim çözümleri sağlayan Siemens Enterprise Communications, halen Almanya, Latin Amerika ve Brezilya gibi dünyanın pek çok yerinde sektörünün bir numaralı lider şirketi olmayı sürdürüyor.
1369820244_landing-page-tb-1.jpg
Telekomünikasyon sektöründe kurulan ilk STK olan TÜTED, GSM operatörlerinden, yazılımcılara, internet servis sağlayıcılardan servis sağlayanlara, ithalatçılardan teknik servis hizmeti veren kuruluşlar ile telsiz haberleşme sistem operatörleri gibi telekomünikasyon sektörünün tüm kuruluşlarını bir araya getiriyor.
1369820150_tutedlogo.jpg
Siemens Enterprise Communications Ülke Müdürü Ahmet Gül, yaptığı açıklamada TÜTED’e üye olma nedenlerini şöyle anlattı:

“Telekomünikasyon sektörünün ortak platformu TÜTED çatısı altında, sektörün gelişimini ve kurumsal verimliliği artırıcı çözümlerin yaygınlaşmasına katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Amacımız, operasyonel verimliliği artırırken maliyetleri düşürme temeline dayanan tüm global çözümlerimizi, kamu kuruluşlarına ve kurumsal şirketlere sunabilmek, ortak projeler geliştirmek ve tüm bu projeleri bir STK üyesi olma misyonuyla toplumsal faydaya dönüştürmek.”

Gül, iletişim çözümlerinin verimlilik amaçlı operasyonel yatırım olduğunu vurgulayarak ekledi:

“Fortune 500 şirketlerinin yaklaşık %75’i Siemens Enterprise Communications ürünleri veya servisleri kullanıyor. Bunun çeşitli nedenleri var; güvenirlik, esneklik, maliyet düşürmek ve verimlilik artırmak gibi. Tüm bu çözümleri ve avantajları Türk pazarına anlatabilmekte TÜTED’in çatısı altında olmanın bize güç katacağına inanıyoruz.”

TÜTED Yönetim Kurulu Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu ise ortaklık ile ilgili şu sözleri söyledi:

"Ülkemiz telekomünikasyon sektörünün son yıllarda yaptığı büyük atılım diğer ülkeler için de çok olumlu bir örnek oluşturmaktadır. Sektörün tüm paydaşlarının katkısı olan bu sonuç içerisinde sektör STK’larının da değerli rolleri bulunmaktadır. TÜTED olarak bu süreçte başından bu yana elimizi taşın altına koymaktan hiç çekinmedik ve bu başarıda bir nebze katkımız olduysa ne mutlu bizlere diyoruz. Dünya genelinde yürüttüğü başarılı operasyonlarla sektörün lider firmalarından olan Siemens’in de ailemize katılması bizleri çok mutlu etti. Siemens ile birlikte yaratacağımız sinerji ile önümüzdeki dönemde Türkiye telekomünikasyon sektöründe olumlu birçok yeni girişimde bulunacağımızdan eminiz."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.