Silikon vadisi neden Kıyamete hazırlanıyor? - Page 1

REDDİT KURUCUSU HAZIRLIK YAPTI
Yaklaşık 600 milyon dolar değerindeki sosyal medya haber sitesi Reddit'in CEO'su Steve Huffman'ın ise olası felaketler için herkesten farklı bir hazırlığı var. Huffman, olası bir duruma karşı gözlük ya da lens bulma derdine düşmemek amacıyla 2015'te lazerle göz ameliyatı olduğunu söyledi.

Silikon vadisi neden Kıyamete hazırlanıyor? - Page 2

Facebook'un eski yöneticilerinden Antonio Garcia Martinez, Trump'ın seçim zaferinin ardından Pasifik'in kuzeybatısında 20 bin kilometrelik ormanlık alan satın aldı.

Silikon vadisi neden Kıyamete hazırlanıyor? - Page 3

Satın aldığı alanı jeneratör, güneş enerjisi panelleri gibi teçhizatlarla donatan Martinez, tüm bunları kendisi ve ailesi için olası bir felaket durumunda şehirden uzak ama tamamen izole olmayan bir sığınak sağlamak amacıyla yaptığını ifade etti.

Silikon vadisi neden Kıyamete hazırlanıyor? - Page 4

Risk sermayesi firması Mayfield Fund'ın 40 yaşındaki Genel Müdürü Tim Chang, olası bir ekonomik krizde geçimlerini sağlamak için eşi ve kendisinin gayrimenkule yatırım yaptığını belirtti. Chang, kendisi, eşi ve 4 yaşındaki kızları için birer acil durum çantasının her zaman baş ucunda hazır beklediğini de sözlerine ekledi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.