Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz? - Page 1

PC Inspector File Recovery Kullanışlı ve alanında popüler bir dosya kurtarma programı olan PC Inspector File Recovery, silinen dosyaları tekrar kullanılabilir duruma getirir. Fat 12/16/32 ve NTFS dosya sistemlerini de destekleyen program BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF gibi birçok dosya formatını da desteklemektedir.

Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz? - Page 2

Recuva Ücretsiz bir dosya kurtarma programı olan Recuva, flash disk'lerdeki, kameralardaki, iPod'lardaki ve sabit disklerdeki silinen verileri kurtarabiliyor. Oldukça kullanışlı bir arabirime sahip olan program, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara yönelik olarak tasarlandı.

Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz? - Page 3

Pandora Recovery Fat 16/32/NTFS gibi formatları destekleyen Pandora Recovery ile silinen resim ve fotoğraflarınızı (BMP, JPEG formatındaki dosyaları) kurtarabilirsiniz. Programın tarama özelliğini kullanarak silinen dosyalarını tespit edebilir ve kurtarma işlemine geçebilirsiniz.

Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz? - Page 4

CD Recovery Toolbox Örneğin bir DVD aldınız ve içerisindeki filmi artık oynatamıyorsunuz veya herhangi bir dosyaya erişemiyorsunuz. Bu durumda kullanabileceğiniz CD Recovery Toolbox, CD/DVD ve Blu-ray medyalarında erişilemeyen dosyaları kurtarabilmenizi sağlayan, kullanışlı bir araç..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.