Sinemalarda bu hafta 02.07.2015 - Page 1

Büyük Oyun
Jalmari Helander`ın yönettiği filmde Samuel L. Jackson, Onni Tommila, Ray Stevenson ile Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş oynuyor.

Sinemalarda bu hafta 02.07.2015 - Page 2

Öldürmenin 3 yolu
Kriv Stenders`in yönettiği filmde Sullivan Stapleton, Alice Braga, Teresa Palmer ile Callan Mulvey oynuyor. Aşk, ihanet ve cinayetin iç içe geçtiği kara komedi tarzındaki aksiyon ve gerilim filminin konusu özetle şöyle: "Filmin ana karakteri olan Charlie Wolfe kurnaz bir suikastçıdır. Charlie, Alice Taylor adındaki baştan çıkarıcı bir kadını öldürmek için işe koyulduğunda bir tek kendisinin işin içinde olmadığını fark eder. Charlie, kendini üç ayrı cinayet, kargaşa, şantaj ve intikam hikayesinin tam merkezinde bulur."

Sinemalarda bu hafta 02.07.2015 - Page 3

İntikam
Yönetmenliğini Kristan Levring`in üstlendiği ve senaryosunu da Anders Thomas Jensen ile birlikte yazdığı film, etkileyici görüntü işçiliği ve atmosferi ile türün meraklılarına hitap edecek bir western örneği olmayı hedefliyor. 1870`li yıllarda Amerika Birleşik Devletleri`nde geçen filmin başrollerini Mads Mikkelsen, Eva Green, Eric Cantona ve Jeffrey Dean Morgan gibi önemli isimler paylaşıyor.

Sinemalarda bu hafta 02.07.2015 - Page 4

Kaçak Prenses
2. Dünya Savaşı`nın sonlandığı günün ertesinde Britanya`da yapılacak zafer kutlamalarına katılmak isteyen iki prensesin kılık değiştirerek sokağa çıkması ve onu izleyen komik maceraları anlatan filmin yönetmenliğini Julian Jarrold yaptı. Filmin başrollerinde genç yetenekler Sarah Gadon, Bel Powley ve Jack Reynor`ın yanı sıra, tecrübeli iki isim olan Emily Watson ve Rupert Everett yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.