Sinemalarda bu hafta 04.06.2015 - Page 1

Hayat Kitabı: Haftanın animasyon türündeki yapımlarından "Hayat Kitabı", Manolo adındaki genç bir adamın, en büyük korkularını barındıran üç fantastik dünyada geçen maceralarını anlatıyor. Jorge R. Gutierrez`in yönettiği filmin seslendirmelerini Diego Luna, Zoe Saldana, Channing Tatum ile Ron Perlman yaptı. Romandan uyarlanan "Hayat Kitabı", kitaba göre ilerlemeyen bir peri masalından oluşuyor.

Sinemalarda bu hafta 04.06.2015 - Page 2

Şeytan-ı Racim 2:İfrit: Murat Toktamışoğlu`nun yönettiği filmde Firuze Gamze Aksu, Derya Deniz Değirmenci, Emre Kılıç ile Lara Çelebi gibi isimler oynuyor. Bir devam filmi olan "Şeytan-ı Racim 2: İfrit", ilk filmde ana karakter olan Bakırcı Mehmet Hoca kimliğindeki İblis`in hikayesini ve intikamını devam ettiriyor.

Sinemalarda bu hafta 04.06.2015 - Page 3

Marnie Oradayken: Bir İngiliz çocuk kitabı klasiği olan "Marnie Oradayken", iki küçük ve yalnız kızın arasında filizlenen dostluğu konu alıyor. Hiromasa Yonebayashi`nin yönettiği animasyon türündeki filmin seslendirmeleri Sara Takatsuki, Kasumi Arimura, Nanako Matsushima ile Susumu Terajima`ya ait.

Sinemalarda bu hafta 04.06.2015 - Page 4

Ölümsüz Aşk: Yönetmenliğini Lee Toland Krieger`in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Blake Lively, Michiel Huisman, Ellen Burstyn ve Harrison Ford yer alıyor. Geçirdiği bir kaza sonucu yıllarca hiç yaşlanmayan ve 29 yaşında kalan bir kadının, hayatını karmaşıklığa iten genç bir adamla tanışmasını konu alan film özetle şöyle: "Neredeyse 80 yıldır 29 yaşında kalmayı başaran Adaline Bowman (Blake Lively), münzevi bir hayat sürüyor, sırrını ortaya çıkarabilecek hiç kimseyle fazla yakınlaşmıyordu. Tesadüfen karizmatik yardımsever Ellis Jones`la (Michiel Huisman) tanışması hayata ve aşka duyduğu tutkuyu yeniden tetikler. Ellis`in anne babasıyla (Harrison Ford ve Kathy Baker) geçirdiği bir hafta sonu, gerçeğin ortaya çıkması tehlikesi yaratınca, Adaline, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar verir."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.