Sinemalarda bu hafta 06.08.2015 - Page 1

Fantastik Dörtlü:
Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan ile Toby Kebbell`in başrollerinde yer aldığı filmin yönetmenliğini Josh Trank yapıyor. Marvel`ın en uzun soluklu süper kahraman takımı olan "Fantastik Dörtlü", dört aykırı gencin tehlikeli bir boyuta ışınlanmasıyla, olağanüstü bir fiziksel değişime uğramalarını konu alıyor. New York`ta geçen devam filmi, henüz idealist gençlerken bir anda belirsizliğe attıkları adımda bocalayan 4 gencin takım olabilme sürecine odaklanıyor.

Sinemalarda bu hafta 06.08.2015 - Page 2

Kaptan Cingöz Macera Peşinde:
Karsten Kiilerich`in yönettiği filmin seslendirmelerini, Vibeke Ankjaer Axvaerd, Alfred Bjerre Larsen, Oscar Dietz ile Morten Eisner yaptı.Animasyon türündeki filmde, küçük bir kasabada yaşayan Albert`in (Kaptan Cingöz) en büyük hayali olan balon kaptanlığını gerçekleştirebilmek için bir korsan olmak isteyen en yakın arkadaşıyla atıldığı macera izlenebilecek.

Sinemalarda bu hafta 06.08.2015 - Page 3

Son Şanş:
Jake Gyllenhaal, Forest Whitaker, Naomie Harris, Curtis Jackson (50 Cent), Rachel McAdams, Victor Ortiz ve Rita Ora`nın oynadığı filmin yönetmenliğini Antoine Fuqua yaptı. Jake Gyllenhaal`ın canlandırdığı "Büyük Billy Hope" karakterinin Dünya Hafif Sıklet Boks Şampiyonluğu`nu kazanmasını ve sonrasında yaşananları anlatan filmin konusu şöyle: "Görünüşte son derece etkileyici bir kariyere sahip olan Billy Hope, güzel ve sevgi dolu bir eşe ve harika bir kız çocuğuna sahiptir. Yaşayacağı, geri dönüşü olmayan bir trajediden ve ayrıca eski arkadaşı da olan menajerinin kendisini bırakmasından sonra Hope dibe vurur ve yaşadığı yerdeki küçük bir spor salonunda tekrar geri dönmek için çalışmaya başlar. Emekli antrenör Willis`in yönlendirmesiyle kaybettiklerini geri kazanmak için zorlu bir mücadele içine girer."

Sinemalarda bu hafta 06.08.2015 - Page 4

Vahşet Geçidi:
David Campbell`in yönettiği filmin başrollerinde Jessica Tovey, Nicholas Gunn, Tim Phillips ve Pippa Black yer alıyor.Gerçek olaylardan yola çıkılarak çekilen filmde, Amerika`dan Avustralya`ya tatil için gelen 3 gencin burada tanıştıkları iki genç tarafından kasabalarındaki hayalet motorcu efsanesinin peşine düşmeye ikna edilmesi ve kasabada mahsur kalan gençlerin dehşet verici olaylarla karşılaşması konu alınıyor.Film, video paylaşım sitesinde ilgiyle izlenen ve tartışmalara neden olan "Limon Ağacı Geçidi Hayaleti" adlı Youtube videosu ilham alınarak beyaz perdeye taşındı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.