Sinemalarda bu hafta: 23 Ekim 2015

Babalar ve KızlarıYönetmenliğini, "Umudunu Kaybetme" ve "Yedi Yaşam" yapımlarının başarılı yönetmeni Gabriele Muccino`nun yaptığı filmin başrollerinde Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul ve Diane Kruger yer alıyor. Dram türündeki film, eşinin ölümünden sonra 5 yaşındaki küçük kızına tek başına ebeveynlik yapmaya çalışan ve geçirdiği nöbetler dolayısıyla tüm hayatı değişen bir babanın, kızıyla kurmaya çalıştığı bağın ve yazarlık kariyerindeki inanılmaz değişimin hikayesini anlatıyor.

Babalar ve Kızları
Yönetmenliğini, "Umudunu Kaybetme" ve "Yedi Yaşam" yapımlarının başarılı yönetmeni Gabriele Muccino`nun yaptığı filmin başrollerinde Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul ve Diane Kruger yer alıyor. Dram türündeki film, eşinin ölümünden sonra 5 yaşındaki küçük kızına tek başına ebeveynlik yapmaya çalışan ve geçirdiği nöbetler dolayısıyla tüm hayatı değişen bir babanın, kızıyla kurmaya çalıştığı bağın ve yazarlık kariyerindeki inanılmaz değişimin hikayesini anlatıyor.

Takım: Mahalle Aşkına
Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci ve Erkan Kolçak Köstendil`in rol aldığı, "Takım: Mahalle Aşkına" gösterime girecek. Yönetmenliğini Emre Şahin`in yaptığı film, iyinin kötüyle mücadelesini, takım olmayı ve mahalle dayanışmasını, babalarından miras kalan halı sahayı satmak istemeyen iki kardeşin hikayesi üzerinden konu ediniyor.

Evlenmeden Olmaz
Yasemin Türkmenli`nin yönettiği filmde, Cansel Elçin, Özge Özberk, Hakan Eratik ve Gözde Okur başrolleri paylaşıyor.

Son Cadı Avcısı
Başrollerinde Vin Diesel ve Elijah Wood`un oynadığı aksiyon türündeki "Son Cadı Avcısı"nın yönetmen koltuğunda Breck Eisner oturuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.