Darağacı:Başrollerinde Cassidy Gifford, Ryan Shoos, Reese Mishler ile Pfeifer Brown'un oynadığı filmin yönetmenliğini Chris Lofing ile Travis Cluff üstlendi.

Korku ve gerilim türündeki film, bir lisede sahnelenen oyun sırasında, başrolde oynayan öğrencinin ölümüyle sonuçlanan kazadan yirmi yıl sonra, lisenin öğrencilerinin bu oyunu tekrar sahnelemek ve yarım kalan sahne performansını tamamlamak istemesi sonucu yaşanan olayları beyaz perdeye yansıtıyor.

Son 5 Yıl:Richard Lagravenese'nin yönettiği filmde Anna Kendrick, Jeremy Jordan, Natalie Knepp ile Tamara Mintz rol aldı.

Cathy ile Jamie çiftinin beş yıl süren ilişkilerini ve evliliklerini gözden geçirmelerini konu edinen dram ve müzikal türündeki "Son Beş Yıl", Jason Robert Brown'un aynı adlı Broadway müzikalinin benzer bir sinema versiyonu olarak izleyicinin karşısına çıkıyor.

Beden:Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Justyna Suwala ile Ewa Dalkowska'nın oynadığı filmin yönetmenliğini Malgorzata Szumowska yaptı.

2015 Berlin Film Festivali'nde Malgorzata Szumowska'ya "En İyi Yönetmen Ödülü" kazandıran filmin konusu şöyle:

"İşi başından aşkın bir savcının son zamanlarda aklını en çok meşgul eden şey kızıdır. Annesinin ölümünün ardından kendini toparlayamayıp anoreksiyaya yakalanan Olga bir rehabilitasyon merkezine yatırılmıştır. Mantığa ve bilime bağlı olan savcı birkaç cinayet davasıyla ilgilenirken kızının kaldığı merkezde ölülerle iletişime geçtiğini iddia eden Anna, Olga'nın öteki dünya ile iletişim
kurarak üzerindeki yükü atacağına inanmaktadır. Aklı karışan savcı, son çare olarak mantığının tersi yönde hareket etmeye karar verir."

İki Aşk Arasında:Tom Vaughan'ın yönettiği filmin başrollerinde Pierce Brosnan, Salma Hayek, Jessica Alba ve Malcolm McDowell oynuyor.

Romantik komedi meraklılarına hitap eden film, Cambridge'de başarılı bir edebiyat profesörü olan ve boş zalmanlarında romantik fantezileriyle meşgul olan Richard Haig (Pierce Brosnan) karakterinin, hamile olduğunu öğrendiği 25 yaşındaki sevgilisi Kate (Jessica Alba) ile aşık olduğu Kate'in ablası Olivia (Salma Hayek) arasında kalıp baba olmakla, aşık olduğu kadın arasında bir tercih yapmasını konu alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.