Sinemalarda bu hafta 29.05.2015 - Page 1

San Andreas Fayı
Brad Peyton`un yönettiği ve Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Carla Gugino ile Colton Haynes`in oynadığı "San Andreas Fayı", aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday filmlerden.

Sinemalarda bu hafta 29.05.2015 - Page 2

Savaşçı
James Rolleston, Lawrence Makoare, Xavier Horan, Rena Owen, Te Kohe Tuhaka ile Raukura Tarei`nin oynadığı filmin yönetmenliğini Toa Fraser yaptı.

Sinemalarda bu hafta 29.05.2015 - Page 3

İyi Bir Yalan
Sudanlı 3 gencin hayatta kalma ve zafer hikayesini konu alan filmde başrol oyuncusu Reese Witherspoon`a, çocukluklarında filmde gösterilenden pek de farklı olmayan bir iç savaş geçirmiş Sudanlı aktörler Arnold Oceng, Ger Duany, Emmanuel Jal ve Kuoth Wiel eşlik ediyor.

Sinemalarda bu hafta 29.05.2015 - Page 4

Seninle Bir Ömür
Scott Eastwood, Britt Robertson, Alan Alda ile Jack Huston`un oynadığı filmin yönetmenliğini George Tillman Jr. yaptı. Dram türündeki filmde, Ünlü New York Times yazarı Nicholas Sparks, aşk, bilgelik ve deneyim içeren bir kutu eski mektupla, sevginin anlamını ve gerçek değerleri yeniden keşfeden iki gencin sıra dışı aşk hikayesini izleyiciye sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.