Güncel

Siz valizi değil valiziniz sizi taşısın

Bu valiz scooter'a dönüşüyor!

Siz valizi değil valiziniz sizi taşısın

Eğer valiz taşımak sıkıcı ve zor geliyorsa bu ilginç tasarımlı valiz ile bu dertten kurtulabilirsiniz. İsveçli şirket Micro Mobility ile Samsonite'ın ortaklaşa bir valiz tasarımı geliştirdi ve bu valiz ilk başta normal valizlere benzese de açılarak bir scooter'a dönüşmesi onu bu konuda farklı kılıyor.

Micro Mobility'nin Wim Ouboter adını verdiği bu valiz, sıklıkla seyahat eden kullanıcılar için geliştirilmiş. Ürün kullanıcıların hızlı bir şekilde havalimanında işlemlerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Bu scooter valiz ile 100 kilograma kadar ağırlık taşıyabileceksiniz.

1354893402_micro-luggage.jpg

55,9 cm uzunluğunda, 34,3 cm genişliğinde ve 25,4 cm derinliğinde olan valizin bu ölçülere sahip olması da taşınabilirlik anlamında önemli bir özellik. Wim Ouboter valizini kabin bagajınada rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Scooter'a dönüşen bu valiz yönlendirmek için direksiyonu çevirmenize ihtiyaç duymadan kullanan kişilerin istedikleri yöne eğildiğinde, valizde istenilen yöne kolayca dönüyor. Valizin dizüstü bilgisayar ve kartlarınız için tasarlanmış alanları da bulunuyor. Yurt dışındaki satış fiyatı 250 dolar olarak belirtilmiş.

1354893423_micro-luggage5.jpg

Yorumlar
Nasıl sahip olunur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.