Güncel

Son Nexus'u Lenovo üretecek!

Nexus 6'yı Lenovo mu üretecek?

Son Nexus'u Lenovo üretecek!

Google’ın Motorola’yı alması ile mobil kullanıcıların Google’dan beklentileri çoğalmıştı. En azından akıllı telefon pazarına damgasını vuracak bir cihaz bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı ve Motorola’nın en çarpıcı akıllı telefonu Moto X oldu ama sadece belirli bölgelerde satışa sunuldu. Ayrıca Moto X öyle uç özelliklere sahip bir akıllı telefon da değildi.

Daha Motorola’nın Google’ın olmasına alışamamışken Google Motorola’yı Lenovo’ya satarak bir şok daha yaşattı. Lenovo Motorola’yı 2 milyar 910 milyon dolara bünyesine kattı. Bu satın almanın ardından gelen haber ise ilginç. Yeni gelen bilgilere göre Lenovo, Google’ın bir sonraki Nexus modelini üretecek.

1391115655_bgr-google-nexus-5-1.jpg

Ünlü bloger Eldar Murtazin’in attığı tweet ile paylaştığı bilgiye göre Lenovo son Nexus cihazını üretecek ve bu akıllı telefon sadece ABD’de satışa sunulacak. Murtazin’in bu tweetine göre Lenovo’nun üreteceği Nexus 6 akıllı telefon, Nexus ailesinin son modeli olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.