Güncel

Sony, Apple ve Samsung ile rekabet etmeyecek!

Sony, akıllı telefon üretiminde Apple ve Samsung ile rekabet için uğraşmıyor.


The Guardian’a ropörtaj veren Sony CEO'su Kaz Hirai, bu yıl şirketin şimdiye kadarki en büyük işletme karını bildirmesini bekliyor. Sony'nin akıllı telefonları Japonya'nın dışında mücadele ediyor ve akıllı telefon işini kapatacağına dair söylentiler var. Hirai, Sony'nin iletişim sektöründe kalabilmek için akıllı telefonlar üretmeye devam edeceğini doğruladı.

Hirai, teknolojinin geleceğinde akıllı telefonlar olacağına göre, Sony'nin akıllı telefon üretimine devam edeceğini söylüyor. Yönetici, akıllı telefonları satmaya devam etmelerinin bugünkü akıllı telefonlarla hiçbir ilgisi olmadığını ancak, iletişimde bir lider olarak kalmak için her şeyi yaptıklarını söylüyor. Bundan anlaşılacağı üzere Sony, Apple ve Samsung gibi büyük üreticilerle rekabet için çabalamıyor, sadece sektörde yer almak için telefonlarını geliştirmeye devam ediyor.
Sony, diğer akıllı telefon markaları için görüntü algılayıcılarının önemli bir tedarikçisi olmayı sürdürüyor. Xperia akıllı telefon serisi büyük pazarlarda mücadele etmekle birlikte, Japon teknoloji devi sensörleri aracılığıyla iyi bir gelir elde ediyor. Sony, Apple, Samsung, LG ve Huawei gibi çeşitli akıllı telefon üreticilerinin görüntü sensörlerinin önemli bir tedarikçisi oldu.

Yorumlar
runtome
başlık sanırm yanlış yazılmış makalede böyle bir konuşma göremedim lütfen düzdün çeviri yapılsın
Cevapla
Isimsiz
Demekki tedarikci olması bu yarışta olmasını gerektirmiyor, yani kolaya kaçıp yılların tecrübesini bir kenara bırakarak meydanı baş edemediği büyüklere bırakmayı göze almış gibi ama sony sever biri olarak bu stratrjisini kendi ayağına sıkmak olarak yorumluyorum.
Cevapla
Sony xperia XZ
Bundan daha güzel bir yorumlama olamazdı çok haklısınız.
Ömer
Kalıbından utan len Sony seni biz telefon piyasasının kralı olacak diye ümit ediyorduk tamam gali bitti aşkımız al mektuplarını ver mektuplarımı:)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.