Güncel

Sony Başkan yardımcısı pedofili görüntüleri yayınlanınca kovuldu!

Sony Başkan Yardımcısı hakkında dev bir iddia ortaya atıldı. Pedofili ile uğraşan insanları yakalayan ekip takma bir adla George Cacioppo ile konuşmalarını yayınladılar.

Sony Başkan yardımcısı pedofili görüntüleri yayınlanınca kovuldu!

Sony Interactive Entertainment'ta 2013'ten beri mühendislikte ve PlayStation Store'da çalışan kıdemli başkan yardımcısı George Cacioppo, hafta sonu bir "sübyancı" olmakla suçlandı. İddialar bir videoyla da desteklenince Cacioppo  işten çıkarıldı.

Pedofili ile uğraştığı iddia edilen erkekleri yakalayıp reklamını yapmaya çalışan kanunsuz bir grup olan People v. Preds, 15 yaşındaki bir çocuğun kimliğine büründüklerini ve Cacioppo ile çevrimiçi temas kurduklarını iddia etti. Ardından o anların videosu da yayınlandı. Olay kısa sürede yayıldı ve kıdemli çalışan işinden oldu.

Sony Başkan yardımcısı pedofili görüntüleri yayınlanınca kovuldu!

People v. Preds, Grindr adlı flört sitesinde Cacioppo olduğunu iddia ettikleri adamla"Jeff" takma adını kullanarak konuşan grup eski çalışanı ifşa etti. Konuşmaların neticesinde Cacioppo 15 yaşındaki çocuğu evine davet ediyor. Konuyla ilgili yayınlanan videoda Jeff takma adıyla eski Sony çalışanının evine gidildiği görüntüler yer alıyor.

Video kendi başına hiçbir suç işlenmediğini gösteriyor. Ayrıca Cacioppo'nun suçu işleyen kişiyle aynı olup olmadığı yönünde ispat da yoktu. Ancak People v. Preds adıyla bilinen ekip başka görüntüler de sunarak Cacioppo'nun aynı gömleği giydiğini gösterdiler. 15 yaşındaki çocukla konuşurken yolladığı bir selfiede de aynı gömleği giydiğini ortaya koydular.  Neticede eski başkan yardımcısı işinden oldu.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Adınız
Ortada bir tuzağın olduğu, bu tazağın da başarısız olduğu, ancak buna rağmen yaygara manipülasyonu (linç) girişimi olduğu çok açık. Bir insana yönelik suçlama yapıldığında, bunu kanıtlayan delillerin yargıya, yargının da bu delillerin ispat yeterliliğine karar vermesi gerekir. Bunların hepsi bir kenara, var olduğu iddia edilen mağdur, bu mağdurun şikayeti ve bu şikayete delil oluşturan kanıtlar nedere?
Cevapla
Serhat
Öncelikle tüm yeryüzünde çocuk ticaretini araştırın sonra aşağıyı okuyun ! Bir masumu kanı, bedeni için alıp satan yaratıkları bir araştırın, buradan sesleniyorum, çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayın, sosyal medya da fotoğraflarını yayınlayıp hedef haline getirmeyin, gaflete düşmeyin, 1- Pedofili, pedofillerin ceza almaktan kurtulmak için uydurdukları bir bahanedir, ceza kanunundan çıkarılmalıdır, 2- Pedofiller kamu malı ilan edilmeli, özel hapishanelerde tutulmalı, iyi beslenmeli, ihtiyaç sahipleri için organ bankası olarak kullanılmalıdır, öldüklerinde de organları alındıktan sonra bedenleri kadavra olarak kullanılmalı ve ihtiyaç bitince yok edilmeli, bir mezara bile sahip olmamalıdırlar !
Cevapla
İlhan
👏👏👏👏şimdi çıkar biri böyle yapmak çözüm değil der
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.