Killzone: Shadow Falls
Guerilla Games tarafından uzun süredir geliştirilen Killzone: Shadow Falls, Playstation 4'ün iddialı ilk oyunlarından bir tanesi olacak. Yayınlanan videoya bakılırsa, bizi yine görsel bir şölen bekliyor.

Yeni bir Final Fantasy
Square Enix, uzun soluklu serisi Final Fantasy'nin yeni bir üyesini Playstation 4 için geliştirdiğini duyurdu. Oyunun detaylarının ise, önümüzdeki Haziran ayında düzenlenecek E3 2013 fuarında verileceğini bildirdi.

The Witness
Braid'in hazırlayıcısı Jonathan Blow'dan yeni bir oyun; The Witness. İlk bakışta şirin görselleriyle dikkat çeken yapım, Playstation 4'ün çıkış oyunlarından bir tanesi olacak. Bizi yaklaşık 25 saatlik bir ada macerasının beklediği söyleniyor.

Yeni Media Molecule oyunu
Ödüllü LittleBigPlanet serisinin geliştiricisi Media Molecule de bir teknoloji demosu tanıtmak amacıyla etkinlikteydi. Henüz bir duyuru gelmedi, ancak Media Molecule'ün de yeni bir oyun üzerinde çalıştığı düşünülüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.