Güncel

Sony Xperia PP10 MWC 2016'ya kısa bir süre kala sızdırıldı

Sony'nin Mobil Dünya Kongresi tanıtımından sadece 1 gün önce Sony Xperia PP10 sızdırıldı.


Mobil Dünya Kongresi kapsamında etkinliklerin başmasına saatler kala etkinlikte tanıtılacak ürünlerin sızdırmaları devam ediyor. 22 Şubat'ta Türkiye saati ile 09:45'te başlayacak olan Sony Mobile basın toplantısında Sony'nin tanıtacağı cihazlarla ilgili net bir bilgi bulunmuyordu. Sony'nin geçmişte her etkinlikte bir üst düzey model tanıtmasına rağmen stratejisini değiştirdiği ve bu etkinlikte üst düzey cihaz tanıtmayacağı konuşuluyordu.

1456035608_sony-xperia-pp10.jpg

Birkaç saat önce internet dünyasında sızdırmalarıyla tanınan Evan Blass (@Evleaks), Twitter hesabından Sony'nin yeni telefonuna ait bir görsel yayınladı ancak cihazın teknik detaylarına değinmedi. Şimdilik Sony Xperia PP10 adını taşıyan cihazın farklı bir isimle tanıtılması bekleniyor.

Telefonun tasarımına baktığımızda cihaz ana hatlarıyla Sony Xperia Z5'in tasarımını sürdürüyor ancak tasarım farklılıkları da barındırıyor. Cihazın üzerindeki fiziksel butonlar ise tıpkı Xperia Z5'teki gibi konumlandırılmış. Cihaz Sony'nin yarın MWC 2016 kapsamında düzenleyeceği basın toplantısında netleşecek.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.