Güncel

Sony, Xperia Z5 Premium tanıtımında cihazları karıştırdı! Video

IFA 2015 fuarı öncesi yeni yüksek özellikli Xperia Z5 Premium modelinin tanıtımında cihazları karıştıran Sony ile sosyal medyada dalga geçildi.

Sony, Xperia Z5 Premium tanıtımında cihazları karıştırdı! Video

Japon teknoloji devi Sony, yeni Xperia serisi Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium modellerini IFA 2015 fuarında tanıttı. Fuarda oldukça ilgi gören telefonlar fuar öncesi Sony tarafından yayınlanan bir videoda Xperia Z5 Premium sunumu yapılırken cihazlar karıştırılınca alay konusu oldu.

Japon devi Sony, fuardan bir kaç saat önce Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Premium modellerinin detaylı özelliklenin anlatıldığı videolar yayınladı. Ancak sıra Xperia Z5 Premium'un tanıtımına sıra gelince cihazların birbirlerine benzerliğindenmidir bilinmez Xperia Z5 Premium tanıtımında Xperia Z5 Compact modeli kullanıldı. Xperia Z5 Premium'un 4K ekranını ve yeni üst tüm özelliklerini açıklayan videodaki bayan elinde 4.6 inçlik bir cihaz tutarken kendini 5.5 inç ekrana sahip bir akıllı telefondan bahsederken buldu

1441623988_img20150907135838.jpg

İlk başlarda imkansız Sony böyle bir hata yapmaz denirken işin aslı dikkatli gözler sonucunda açığa çıktı. Bildiğiniz gibi Xperia Z5 Compact'ta LED flaş diğer modellerin aksine kamera sensörünün altına değilde yan kısmına konumlandırılmıştı. Video hala online olarak izlenebiliyor. Bunu aşağıda videodan görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.