Güncel

Sony'den PlayStation 3 Futbol turnuvası!

Sony'nin düzenlediği bu turnuva ve ödülü katılacakları sevindirecek!

Sony'den PlayStation 3 Futbol turnuvası!

Play Station denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan birisidir Futbol oyunları. Sony PS 3 severler için Futbol turnuvası düzenliyor. Kategorıilerde birinci gelene ödül olarak PlayStation Vita, 2. ve 3.'lere ise birbirinden güzel oyunlar verilecek.

Sony'nin düzenlediği bu eşsiz futbol turnuvasına katılmak isteyen arkadaşların yapması gerekenler çok kolay;  playstationturnuvasi@ds.com.tr adresine, adı-soyadı ve telefon numarasını içeren bir e-posta göndererek, başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuruyu gerçekleştirdikten sonra, Sony'nin Turnuva için özel olarak hazırladığı Call Center yetkilileri başuru bilgilerini ve başvurunuzu teyid ediyor. Katılmasına kesin gözle bakılan 64 kişi seçilecek, daha sonraki adımlarla turnuva heyecanı başlamış olacak.

1335694050_sony-playstation-3-futbol-turnuvasi-35756445344o.jpg

*Turnuva hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar www.facebook.com/PlaystationTr adresi üzerinden gelecek açıklama ve duyuruları takip edebilirler.

Turnuvada ödül olarak birinci gelen arkadaşa PS Vita, 2. gelecek katılımcıya ise God of War : Volume II ve Uncharted 3, 3. gelecek katılımcıya ise Uncharted 3 vb oyunlar hediye edilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.