SmartWatch ile kontrol gücü sizde!
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara Bluetooth ile bağlanan SmartWatch, telefon üzerinden gelen tüm bildirimleri kullanıcıların kolunda saat görevi gören cihaz ile kontrol edebilmelerini sağlıyor.

Suya ve toza dayanıklı, 8 mm kalınlığındaki SmartWatch, tek bir tıklama ile çalışıyor. Cihazın telefon ile bağlantısı kesildiği anda ise şık bir saat gibi kullanılabiliyor.

Red Dot tasarım ödüllü Smart Wireless Headset Pro çok yakında Türkiye'de!
Sony'nin gelişmiş çağrı yönetimi, uzaktan kumandalı müzik sistemi ve bağımsız bir MP3 çalar görevine sahip birinci sınıf mobil ses aksesuarlarından Smart Wireless Headset Pro, çok yakında Türkiye'de satışa sunuluyor.

Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen kulaklıklar, gerçek surround ses sistemi ile müzik tutkunlarının gönlüne taht kuracak. Arama yapmayı kolaylaştıran özelliği ve gelen çağrıları kolaylıkla yanıtlamak için özel tasarımı ile 2012 yılı eğlence teknolojisi kategorisinde Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazanan Smart Wireless Headset Pro ile kullanıcılar müziklerini telefona ihtiyaç duymadan sadece bu kulaklık üzerinden de dinleyebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.