Güncel

Sony'nin ilginç Xperia Z5(M5) teaser'ı sızdırıldı!

Sony Xperia Z5 veya M5, James Bond(Spectre)filminde gizli ajanımızın telefonu mu olacak?


Bu sonbaharda sinemalarda vizyona girecek olan yeni 007 James Bond(Spectre) filmi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Filmde James Bond'un kullanacağı telefon ile ilgili söylentiler devam ederken bugün ilginç bir teaser yayınlandı.

1437771407_img20150724233948.jpg

Digi-wo sitesi James Bond serisinin son filminde gizli ajanımızın Sony üretimi olan Xperia Z5 kullanacağını işaret eden bir görüntü yayınladı.  Söz konusu görüntüde "Made for Bond Xperia *5"(Bond için üretildi? ibaresi ise oldukça ilgi çekiyor. Bunun yanında görselde harf ekinin mozaiklenmesi telefonun Xperia Z5 mi, M5 mi? olduğunu gizliyor.

1437771419_img20150724234040.jpg

Sony Pictures tarafından Kasım ayı başlarında lansmanı yapılacak filmle birlikte Sony Mobile'ın da Xperia Z5 veya M5 modelinin tanıtımını bu tarihe denk getireceği söyleniyor. Tabii ki bu görsel Sony hayranları tarafından oluşturulan bir aldatmaca da olabilir. Ancak, Sony'nin geçtiğimiz Nisan ayında James Bond(Spectre) filminde yeni bir cihaza işaret etmesini düşündüğümüzde ve kaynak olarak verdiğimiz Digi-wo sitesinin iddialarıyla oldukça orantılı bir geçmişe sahip olması, söz konusu iddianın doğru olabileceğini gösteriyor. Aşağıdaki videoda Jmes Bond(Spectre) filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.