Sosyal medya fenomeni Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü için çıplak poz verdi

1 Ekim Dünya Kahve Günü için çıplak poz veren ünlü oyuncu sosyal medyayı salladı

Sosyal medya fenomeni Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü için çıplak poz verdi

ABD'li ünlü model ve oyuncu Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü'ne özel verdiği çıplak pozla sosyal medyayı salladı. 1 Ekim Dünya Kahve Günü'nü kutlamak  amacıyla ünlü oyuncu kahve çekirdekleri arasında çıplak pozlar verdi.

49 yaşındaki Kolombiya asıllı model, Modern Family dizisindeki rolüyle tanınıyor. Yaşına rağmen sahip olduğu güzellikle de sosyal medyayı kırıp geçen Sofia Vergara çıplak pozu ile tekrar gündeme oturdu.

Sosyal medya fenomeni Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü için çıplak poz verdi

Sosyal medya fenomeni Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü için çıplak poz verdi - Resim : 1

Kolombiya kahvesi kahve severler arasında oldukça ünlüdür. Çekirdeğiyle ayrı bir tada sahip kahve çeşidi Kolombiyalı oyuncunun da gurur kaynağı gibi görünüyor. Öyle ki ünlü oyuncu için 1 Ekim Dünya Kahve Günü'ne özel çıplak fotoğraf verecek kadar gurur duyuyor diyebiliriz.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından kahve çekirdekleri içinde yattığı çıplak fotoğrafını paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta ünlü oyuncunun vücudunun belli yerlerine kahve çekirdekleri yerleştirildiği görülüyor. Paylaştığı bu gönderi ile 900 binden fazla beğeni alan Sofia Vergara 5 bini aşkın da yorum aldı. Vergara, 28 yaşındayken tiroid kanserini yendiğini açıklamıştı. Ardından sağlığına oldukça dikkat eden oyuncu bu yaşına rağmen güzelliğini kahveye borçlu olabilir. Siz ünlü oyuncunun pozları hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 Ekim'in Dünya Kahve Günü olduğunu biliyor muydunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.