Güncel

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı başlıyor

Uluslararası Sosyal Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 22 Kasım 2014 Cumartesi başlıyor.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı başlıyor

Teknolojideki gelişmelerin neticesinde gelen dijital devrimle birlikte, yolu dijital dünya ile kesişen hemen hemen tüm şirketler kalifiye sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı ihtiyacı duymaktadır. Sosyal medya ve dijital pazarlamanın değişen dinamiklerini, dijital marka yönetiminin temelini, dijital ve mobil dünyanın çalışma anlayışını kavramış ve uygulama noktasında tecrübe edinmiş uzmanların sektöre kazandırılması, teorik bilgilere dayalı ders içeriklerinin yanı sıra uygulamalı eğitim veren kurumların katkıları ile olmaktadır.

Uluslararası Sosyal Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmed Vakıf Üniversitesi  işbirliğinde düzenlenen Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, piyasada verilen teori ve başarı hikâyeleri anlatımına dayalı eğitimlerden sıyrılarak,  katılımcıları dijital dünyada uygulamalı eğitimle uzmanlaştırmayı hedeflemektedir.

1414946640_10743786470353839773960571872011n.jpg

Sosyal medya ve dijital pazarlama mecralarının anatomisi ve bu mecralarda kullanılan en etkin reklam ve sosyal medya yönetim araçlarının kullanımı, sosyal medyada strateji ve kampanya yönetiminin nasıl yapıldığı gibi konular; Uluslararası Sosyal Medya Derneği Genel Başkanı Said Ercan, CreaSoup Proje Yöneticisi Özgür Fidan, Natro Web Hosting Pazarlama Direktörü Burkay Yapağcıoğlu ve Sosyal İşler Ajansı Operasyon Yöneticisi Hamza Şamlıoğlu  gibi dijital dünyanın farklı kulvarlarından deneyimli bir eğitmen kadrosu ile katılımcılara aktarılacaktır.

1414946658_1074887747035419977392437754673n.jpg

Fatih Sutan Mehmed Vakıf Üniversitesi Haliç Kampüsünde, hafta sonları düzenlenecek ve 60 saat olarak planlanan eğitim herkese açıktır . Programı’na %70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara FSMVÜ ve USMED   tarafından hazırlanan resmi sertifika verilecektir.

Eğitim içi başvuruları hemen yapmak için linke tıklamanız yeterlidir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.