Hepimizin hayatının içinde olan sosyal medyada zaman zaman yüzümüzü güldüren ya da bize ilginç gelen fotoğraflar paylaşılıyor. Bu fotoğrafların bazıları ülke ve kültür farklılıklarının getirdiği ilginç anları gösterirken bazıları da gerçekten komik ve eğlenceli anları gösteriyor. İşte sosyal medyadan sizler için derlediğimiz fotoğraflar.

Bu fotoğrafta bir hayvanın mutluluğu ve utangaçlığı aynı anda yakalanmış. Doğum günü kutlanan bir Mors'un mutluluk anı da bu şekilde kayıtlara geçmiş. Hayvanların da duygularının olduğunun en güzel kanıtı.

Bakü’de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları’nda yakalanan anlık bir kare. Fotoğrafta gösterisini gerçekleştiren sporcu ve ona puan vermeye hazırlanan jüri üyeleri görünüyor. Ancak üyelerin birçoğu sporcuya bakmak yerine not almakla meşgul. Kim bilir belki de kararlarını verdiler ve bunu kayıt ediyorlar.

Devasa bir koyun sürüsü akşamın yorgunluğu içinde ağıllarına dönmeye çalışıyorlar. Kapı küçük, geçecek hayvan sayısı da fazla olunca akam saatlerinde Metrobüs kuyruğunda yaşanan görüntülerin bir benzeri de ortaya çıkmış. Havadan çekilen bu fotoğraf konuyu çok iyi anlatıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.