Talepleri karşılayacak altyapıya ve seri üretim standartlarına sahip olmaktı. Ortaya tek bir araç çıkarmak değil seri üretim alt yapısı kurulmuş bir projenin numunesini tanıtmaktı. Bütün araçların birbirine benzediği bir ortamda alkışlanan bir kopya ortaya çıkarmak değil sadece bizi temsil etmesiydi. İsmimizle çizgimizle projemizle gurur duyarak prensiplerimize uygun olarak hayata geçirdik.

SATILIK AİRBUS A300 Görenleri şaşırtan uçak ilanı... Yurtdışında sıklıkla karşılaşılan bir olay, ülkemizde yaşanıyor.Airbus A300 tipi hurda uçak satiliyor. 1982 yapımı uçağın içerisinde maalesef motorları yok. Uçuş görevinden ayrılan uçak, daha sonra hurdaya çıkmış.

Çift koridoru bulunan A300, 350 kişi yolcu taşıyabilme kapasitesine sahip. Yani olası bir alıcı bu uçağı,restoranta çevirebilir.

EŞİ SATARKEN İSYAN ETTİ! Eşine aldığı aracı satarken içini döktü... Aracı eşinize ve ilk aracı olarak alacaksanız, asla almayın! Hararet göstergesinin önemine inanmayan bir eşiniz varsa almayın! Değil evin otoparkına sokağa bile girerken arabayı orada kilitleyip size aracı getirmenizi rica edecek bir eşiniz varsa asla almayın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.