Güncel

Spotify kullanıcıların isteklerine sonunda cevap verdi

Spotify zaten bir çok kişiselleştirilmiş çalma listesi sunuyordu, ancak şimdi şirket, kullanıcılara bu mikslerin oluşturulmasında daha da fazla kontrol sağlamaya hazırlanıyor.

Spotify kullanıcıların isteklerine sonunda cevap verdi

Platformun 2021'de piyasaya sürdüğü ruh hali, on yıllar ve tür çalma listelerini temel alan Spotify bugün, şirketin tüm kişiselleştirilmiş çalma listelerini "eğlenceli bir şekilde" birleştirdiğini söylediği bir özellik olan Niche Mixes'i tanıttı.

Kısacası, artık Spotify'dan neredeyse her ruh hali veya tür için algoritmik olarak oluşturulmuş bir karışım oluşturmasını isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için Spotify'ın arama çubuğuna gidin ve uygulamanın sizin için müzik yapmasını istediğiniz etkinliği yazın ve sonuna "mix" ekleyin. Burada oldukça yaratıcı olabilirsiniz.

Spotify kullanıcıların isteklerine sonunda cevap verdi

Spotify'dan benim için bir cadı evi çalma listesi ve ardından rahatlatıcı video oyunu müzikleri içeren bir çalma listesi oluşturmasını istedim. Her iki durumda da Spotify, uygun parçaları seçti ve oldukça  da iyi bir iş çıkardı. Bununla birlikte, bazen Spotify'ın istediğiniz karışım için tam bir eşleşme üretmediği durumlarla karşılaşabilirsiniz de. Örneğin bir de "dubstep çalışma karışımı" oluşturmasını istedim ama bunun yerine sadece bir antrenman çalma listesi alabildim.

Şirketin diğer kişiselleştirilmiş mix'lerinde olduğu gibi, her çalma listesinin daha önce duymamış olabileceğiniz parçaların yanı sıra tanıdık şarkıların bir karışımını içermesini bekleyebilirsiniz. Niş karışımlar, günümüzde İngilizce arama yapan ücretsiz ve Premium kullanıcılara sunulmaktadır.

Yorumlar
nurdoğan
google asistanı instagramdaki SERTAN SEN BENİM OLMAYANIMSIN hırsızlıklarına karşılık özür olarak biffhard click i kaldırmamı engellemek için SERTANIN sayfasına koydu
Cevapla
nurdoğan
SPOT,FY kovulmalar başlamadan içinizdeki hırsızları ayıklayın TŞÖRTÜNDE sertan yazan sen benim olmayanımsın şarkısının sahibinden hırsızlıkla kazandıkları yeter BİFFHARD DA SERTANA ait yüzlerce videolarvar kazanmayın flimler var azerbeycanla ortak bir sürü sertan sen benim ol mayanım şarkısına basınca gizli reklamlar geliyordu yolsuzluk bitmiyor
Cevapla
nur doğan
spotify kullanıcıların isteklerine cevap verirken kendine gelsin artık utansın kaçıncı ikaz SERTAN sen benim olmayanımsın mp3 indir müzik dinle yazınca sertan güçlü rapleriyle hepsi sertan güçlü fotoğrafları ile geliyor sertanın şarkısınada kendi resmi konmuş avrupa müzik yazan yada müzik play yazanlara dokunumuyorYOU AND ME yazandaSERTANIN sertan güçlü hırsız mahkemeden tescilli terörist HIRSIZ
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.