Güncel

Spotify zamlanıyor! Fiyatlar uçacak!

Spotify planları için zam geleceği duyuruldu. Öğrenci, premium ve aile aboneliklerinde ücret değişikliğine 30 Nisan itibariyle gidileceği belirtildi.

Spotify zamlanıyor! Fiyatlar uçacak!

Pandemi sürecinde podcast yayınları ve müzik istatistikleri ile en popüler bulut müzik servisi olmayı başaran Spotify, abonelik ücretlerinde değişikliğe gideceğini belirtti. Avrupa, Amerika ve Birleşik Krallık için abonelik ücretlerinde artışa gideceğini duyuran Spotfiy, öğrenci hesabı için %20 oranında zam yapıyor. Aile ve duo üyelikleri de kapsayacak zamlara tepkiler gelmeye başladı.

30 Nisan tarihi itibariyle aşağıdaki abonelik ücretlerinin yayına alacağına duyuran Spotify, The Verge'e "Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli abonelik planları sunuyoruz ve fiyatlarımızı zaman zaman yerel makroekonomik faktörleri yansıtacak ve benzersiz bir hizmet sunarken pazar taleplerini karşılayacak şekilde güncelliyoruz" dedi.

Spotify Öğrenci : 4,99 euro'dan 5,99 euro 'ya

Spotify Duo : 12,99 euro'dan 13,99 euro'ya

Spotify Aile: 14,99 euro'dan 16,99 euro'ya

Türkiye için abonelik ücretleri değişecek mi ? 

Avrupa, Amerika ve Birleşik Krallık'ta abonelik ücretlerini değiştirme kararı alan Spotfiy'ın Türkiye abonelik ücretleri henüz değişmedi. Ülkemizde 8,99 Türk Lirası karşılığında (0.90 Euro, Avrupa fiyatına kıyasla %84 ucuz) satın alınabilen öğrenci üyeliğine zam gelebileceği yönünde fikirler paylaşılmaya başlandı.

Spotify zamlanıyor! Fiyatlar uçacak! - Resim : 1

Önümüzdeki süreçte paylaşılacak duyuru ile kesinleşecek abonelik ücretlerini kullanıcılar merak ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.