Güncel

Startup İstanbul için geri sayım başladı!

İnternet ekosisteminin Türkiye ve dünyadaki etkili aktörlerinin katıldığı, bölgenin en önemli girişimcilik etkinliği Startup İstanbul için kayıtlar ve erken bilet satışları başladı.


Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve erken aşama yatırımlarını yapan Etohum, bu yıl bir kez daha dünyanın girişimcisini ve yatırımcısını Startup İstanbul çatısı altında topluyor. 30 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi sarayında gerçekleşecek olan etkinlik, 40 ülkeden 100’ü aşkın girişimci ve 200’den fazla yatırımcıyla yaklaşık 1000’in üzerinde katılımcıyı ağırlayacak. 

Amerika ve Avrupa’dan yatırımcıların ve konuşmacıların katılacağı konferansta, dünyanın en büyük hızlandırıcıları olarak bilinen 500 Startups, YCombinator, Kissmetrics, Blablacar, Twitter, Udemy, Aramex, Endeavor, Wayra, Startup Wise Guys, Plan9, Flat6labs, Eleven, Microsoft Ventures gibi şirketler de, sunum ve oturumlar aracılığıyla girişimcilerle buluşacak.

1406900460_startupistanbul1.jpg

Startup İstanbul’un belli olan ilk konuşmacıları ise şöyle: 

Neil Patel - Kissmetrics 

Michael Seibel - YCombinator 
Nicolas Brusson - Blablacar 
Chris Chabot - Twitter 
Marvin Liao - 500Startups 
Hanan Lavy - Microsoft Ventures 
Fadi Ghandour - Aramex 
Prof. Erhan Erkut - MEF Üniversitesi 
Gary Stewart - Wayra 
Eren Bali - Udemy 
Vitaly Golomb - CEED Valley Ventures 
Mike Reiner - Startup Wise Guys 
Allen Taylor - Endeavor 
Bas Van den Beld - Stateofdigital 
Adam Berk - Entrepreneurial Science 
Steven Seggie - Özyeğin Üniversitesi 

Startup İstanbul’da yer almak isteyenler için http://startupistanbul.com/register adresinde satışa çıkan erken bilet satışları 31 Temmuz’a kadar devam edecek

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.