Güncel

Steep artık ücretsiz!

Steep Uplay üzerinde ücretsiz oldu. İndirmek için hemen tıklayın!

Steep artık ücretsiz!

Ubisoft'un açık dünya ekstrem sporları oyunu Steep Uplay üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar buradan ücretsiz kopyasını alabilir.

Steep artık ücretsiz!

Steep, 22 Mayıs'a kadar ücretsiz dağıtılacak ve bu tarihte önce kütüphanenize eklerseniz oyun tamamen sizde kalacak. Peki oyunda amacımız nedir? Karların daima taze olduğu, hareketin hiç bitmediği Alplerin muazzam açık dünyasını keşfet. 

Ücretsiz Alaska güncellemesi ile Amerika kıtasının zorluklarla dolu yeni bir diyarını dize getir. Dağlar keşfedilmeyi bekliyor. Donan, kuşan, yola koyul.

Dünyanın bu en görkemli dağlarını kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle fethet. Tek başına veya diğer oyuncularla dolaş, adrenalin yüklü muhteşem yolculukları paylaş. 

Muazzam bir açık dünyada kendi rotalarını çiz, en iyilerini arkadaşlarınla paylaş. Özgün ve muhteşem maceralarda, dağların hakimi olduğunu kanıtla.

En çılgın performanslarını kaydet, sosyal medyada paylaş. İlgili linke yukarıdan ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Steep hakkında ne düşünüyorsunuz? Ubisoft bu sıralar oyunculara ücretsiz oyun dağıtmasıyla anılmakta. Bakalım ilerleyen zamanlarda Ubisoft bizlere daha ne sürprizler yapacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.