Güncel

Steve Jobs filmi, Apple’ın evinin garajında başlıyor!

Filmin, Steve Jobs'ın ilk Apple bilgisayarı da tasarladığı eski evinin garajında çekileceği söylendi.

Steve Jobs filmi, Apple’ın evinin garajında başlıyor!

Bildiğiniz üzere Steve Jobs'un hayatı konu edilerek çekilen jOBS adlı film, Five Star Feature Films şirketi tarafından televizyon için yapılıyor. Filmin ilk karelerinin Steve Jobs'ın ilk Apple bilgisayarı da tasarladığı eski evinin garajında çekileceği söylendi.

1337626855_ashton-kutcher-steve-jobs.jpg

Yapımcı şirketin planlanlarına göre filmin çekimine önümüzdeki ay başlanacak. Şirket filmi anlatırken orijinal mekanlara bağlı kalınacağını, bunun için eskiden Jobs ailesinin yaşadığı, Steve Jobs'ın ilk Apple bilgisayarları bir araya getirdiği, hatta şirketi zengin eden Apple II bilgisayarların da doğum yeri olan Cupertino'daki eski evinin garajında da çekimler yapılacağını söyledi. Filmin bu yıl sonu yayına sokulacağı söyleniyor.

1337626869_1333478893ashtonkutcherstevejobs-600x337.jpg

Filmin başrolunu yani Steve Jobs'u daha öncede bu gibi Two And A Half Men dizisinden ve Türkiye'de "Bağlanmak Yok" adı ile gösterilen No Strings Attached filminden de tanıdığımız Ashton Kutcher canlandıracak. Oyuncu 1971-2000 yılları arası yaşayan Steve Jobs'ı canlandıracak. Filme Apple'ın kuruluşu, NeXT ve Pixar şirketlerinin ortaya çıkması Jobs'ın Apple'a geri dönüşü konu olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.