Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi!

Bu yazımızda, Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para biriminin hangileri olduklarını inceliyoruz.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi!

2023'ün ilk ayı zaten sona yaklaşırken, kripto para birimi alanındaki sohbetlerin çoğu, en tanınmış temsilcileri olan Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) etrafında dönüyor. Ancak, yatırımcıların ilgisini eşit derecede hak eden ve bir doların altında elde edilebilecek çok sayıda varlık var.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi!

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, bu kategoride (belirli bir sıra olmaksızın) başarılı olmak için en iyi niteliklere ve potansiyele sahip beş listeye ulaşmak için hala 1 $ veya daha düşük bir fiyata satın alınabilen kripto para birimlerini analiz etti.

Cardano (ADA)

2022'de en yüksek geliştirme etkinliğine sahip kripto protokolünün durumuyla övünen Cardano ( ADA ) ekibi, Ocak ayının son haftasında piyasaya sürülecek olan Djed stabilcoini ve yenisi de dahil olmak üzere çok daha fazla güncellemeye sahip. Şubat ayı için hedeflenen Plutus akıllı sözleşmeleri için işlevler.

Bunun da ötesinde, Cardano kısa bir süre önce Pythonic programlama dilinde yazılmış ilk akıllı sözleşmeyi başlattı ve dünyanın bir blockchain üzerine kurulu ilk elektrikli araç (EV) projesi olan eTukTuk'u öne çıkarmak için platform olarak seçildi.

Basın zamanında Cardano, gün için %4,21 düşüşle 0,36 $'dan el değiştiriyordu, ancak yine de hafta genelinde %3,88 ve önceki 30 gün içinde %38,64 artış kaydetti.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi! - Resim : 1

ADA 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP (XRP)

Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasında uzun süredir devam eden bir davanın merkezinde yer alan XRP ( XRP ), blockchain şirketi ile yakın bağlantısı nedeniyle nihai karara güçlü bir şekilde tepki verecek.

XRP ayrıca, Finbold'un 23 Ocak'ta bildirdiği gibi, 24 saat içinde 1 milyar dolardan fazla bir akış aldıktan sonra şu anda 20 milyar doların üzerinde duran ve bu göstergeye göre onu altıncı en büyük dijital varlık olarak konumlandıran devasa bir piyasa değerine sahip.

Şu anda XRP, son 24 saatte %3,42'lik bir düşüşü temsil eden 0,41 $'dan işlem görüyor, haftalık %4,76 ve aylık %17,24'lük artış gösteriyor.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi! - Resim : 2

XRP 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu'nun (SHIB)

Köpek mem kripto tokeni Shiba Inu'ya ( SHIB ) gelince, 2023'e sağlam bir başlangıç ​​yaptı ve kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak kripto piyasasının en düşük değerli varlıkları arasında yer alıyor ve göre daha düşük riskli bir yatırım olarak görülüyor. 20 Ocak verileri.

Ayrıca Shiba Inu, 22 Ocak'a kadar olan haftada ilk kez kripto para yatırımcıları için en popüler stabilcoin olmayan dijital varlık olurken, SHIB ekibi ekosistem üzerinde sıkı bir şekilde çalışarak uzun zamandır beklenen katmanı için konseptleri açıkladı. 2 blockchain Shibarium.

Mevcut durumda, SHIB'in yayınlandığı tarihteki fiyatı bir önceki güne göre %5,53 düşerek 0,00001126 $ olarak gerçekleşti ve son yedi günde %6,98 ve bir ay içinde %36 arttı.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi! - Resim : 3

SHIB 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dogecoin (DOGE)

Bu arada, Shiba Inu'nun ana rakibi Dogecoin ( DOGE ) de yükselişte, IntoTheBlock verileri, Dogecoin sahiplerinin %60'ının madeni paranın mevcut fiyatından para kazandığını, buna karşılık %37 kayıp ve %3 bozduğunu ortaya koyuyor.

DOGE de kripto pazarındaki en düşük değere sahip varlıklar arasında yer alıyor ve 2022'de piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında en iyi ikinci performans gösteren oldu ve yıl boyunca 'yalnızca' %54 düşüşle onu en iyilerden biri yaptı.

Basın zamanında bu meme token'ın fiyatı, 30 gün öncesine göre %11,34 artışın aksine, günlük %4,71 ve haftalık %3,22'lik bir düşüşü temsil eden 0,08416 $ olarak gerçekleşti.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi! - Resim : 4

DOGE 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cronos (CRO)

Crypto.com'un Cosmos ( ATOM ) üzerine kurulu Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu Cronos Zincirinin yerel madeni parası Cronos ( CRO ), blok zincirinin kripto dünyası ve Crypto.com'un üzerindeki büyük etkisi nedeniyle Şubat ayı için değerli bir başka dijital varlık. sürdürülebilirliğe odaklanın.

Bunun da ötesinde, Cronos Zinciri kısa süre önce beta sürümünden çıktı ve ' Galileo ' kod adlı güncelleme kapsamında 1.0 sürümüne güncellendi ve düğüm depolama ve başlatma sürelerinin optimizasyonu gibi birden fazla teknik iyileştirme vaat etti. Cosmos ile daha fazla birlikte çalışabilirlik sağlayan özellikler.

Kripto piyasasının geri kalanı gibi, Cronos'un fiyatı da genel hissiyatı takip etti, gün için %1,84 düştü, ancak hafta boyunca %1,45 ve bir önceki ayda %33,64 artarak 0,07971 $'dan el değiştirdi.

Şubat 2023'te izlenecek olan, 1 doların altındaki en iyi 5 kripto para birimi! - Resim : 5

CRO 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Hiçbir akıllı yatırımcının kendisini 1 dolardan daha düşük maliyetli varlıklarla sınırlamaması gerektiğini söylemeye gerek olmasa da, yukarıda belirtilen kripto para birimleri kesinlikle 2023 Şubat ayı boyunca yatırım yapmak için en umut verici olanlar arasında yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.