Güncel

Şubat Ayında En Çok İzlenen TV Programları Açıklandı

Televizyonun sosyal medyası N’oluyo platformunda Şubat ayında, en çok takip edilen yerli ve yabancı programların listeleri oluştu.

Şubat Ayında En Çok İzlenen TV Programları Açıklandı

İzleyicilerin sevdikleri programlarla etkileşime geçmesini sağlayan TV odaklı en kapsamlı uygulama olarak hizmet veren N’oluyo, televizyon dünyasının nabzını tutuyor. Platformun kullanıcıları, TV'lerdeki yayınlar hakkında geri bildirimler yaparak popüler programlardan, en çok özlenen programlara kadar kullanıcıların tercihlerini bizlere sunuyor. 


Şubat ayında yayınlanan raporda, TV izleyen kişilerin büyük çoğunluğu Kiralık aşk dizini yakından takip ediyor. Kiralık Aşk dizisinden sonra en çok izlenen Güneşin Kızları adlı dizi bize Aşk temalı yapımların ön planda olduğunu gösteriyor. Acunn Medya tarafından yayınlanan Survivor programı ise bu iki diziden sonra insanların en çok merak ettiği programlar arasında yer alıyor. Henüz başlayalı 1 ay olan Survivor programı, takipçilerinde büyük merak uyandırmayı başarmış.

1457780330_tv-rapor.jpg

Yayımlanan raporda, Team Wolf isimli dizi yabancı yapımlar arasında en çok takip edilen oldu. Açıklanan raporun devamında TV izleyen insanların en çok Leyla ile Mecnun dizisini özledikleri görünüyor. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi geçtiğimiz yıllarda son bulmuştu. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.