Mercedes-Benz CLS63 AMG

2.493 Dolar

Mercedes-Benz CLS63 AMGBu araba eşsiz AMG mühendisliği sayesinde diğer modellere göre daha büyük performansa sahiptir. AMG’nin gelişmiş parçalarının yanında araca, doğal emişli motor ve peluş kabin eklenmiştir. Aracın göz alıcı niteliklerinin yanında, onarım ücretleri bir hayli maliyetli olacaktır.

Mercedes-Benz S65 AMG

2.810 Dolar

Mercedes-Benz S65 AMGUltra hızlı S65 AMG’ye, performans arttırıcı lüks bir kabin ilave edildi. Ancak bu prestijli araç, oldukça pahalı fiyat etiketi ile dikkat çekiyor.

Aracın bakım ve onarım ücretleri, satış fiyatına paralel olarak oldukça pahalıdır. Mercedes-Benz CLS63 AMG benzersiz özelliklere sahiptir. Bu zengin olanaklar etkileyici olabilir, ancak olası bir kazayla karşılaşmanız halinde, parçaları değiştirmek ve onarmak oldukça maliyetli olacaktır.

BMW 760Li

2.810 Dolar

BMW 760LiRahat, güçlü ve sağlam 760Li, lüks sedana göre oldukça iyi özelliklere sahiptir. Bu araba oldukça gelişmiştir ve BMW’in en prestijli arabası konumundadır.

Müşterileri varlıklı kişilerden oluşan arabanın bakım ve onarım maliyeti oldukça yüksektir. 760Li, işadamları için tasarlanmıştır ve kullanıcılarına prestijli bir sürüş deneyimi sunar.

Mercedes-Benz G55 AMG

2.844 Dolar

Mercedes-Benz G55 AMGG55 AMG’nin en büyük özelliği, sahibine hissettirdiği müthiş güçtür. Arabanın içi ve dışı mükemmel bir görsellikle donatılmıştır.

O G55 AMG artık üretimde olmayabilir ancak kompresörlü mirası, G-wagens modelinde varlığını sürdürmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.