Güncel

Taraftar grubu Çarşı 40 TL’ye fahiş fiyatla bisküvi satan tesisi bastı! İşte o video!

Şu sıralar tüm Türkiye hassas bir dönemden geçiyor. Bu hassas dönemde herkes birbirine yardımcı olmaya çalışsa da 5TL’lik bisküviyi 40 TL’ye satmaya çalışan fırsatçılar da var. İşte tüm detaylar.

Taraftar grubu Çarşı 40 TL’ye fahiş fiyatla bisküvi satan tesisi bastı! İşte o video!

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.8’lik depremin üzerinden bir hafta geçti. İlk günden beri tüm Türkiye halkı tek yürek bir şekilde deprem bölgesine yardım etmeye çalışıyor. Bağışlar yapılıyor, erzak başta olmak üzere, giyim, temizlik, elektronik gibi pek çok ihtiyaç maddesi deprem bölgelerine naklediliyor. Tabi ki bu kadar güzel yürekli insanın arasında kanı bozuklar da çıkmıyor değil.

Bu insanlar mevcut durumu fırsata çevirerek 3 liralık ürünleri 10 katı fiyata satarak çok daha fazla para kazanma derdine düşmüş durumdalar. Elbette onlar da ettiklerini buluyor.

Taraftar grubu Çarşı 40 TL’ye fahiş fiyatla bisküvi satan tesisi bastı! İşte o video!

Son dönemde bir dinlenme tesisinin deprem bölgesine yardıma giden vatandaşlara 5 TL’lik bisküviyi 40 TL’ye satması büyük ses getirmişti. Bu dinlenme tesisi geçtiğimiz gün Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı tarafından basıldı. O anlara dair görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elbette böyle birşeyi onaylamıyoruz. Fakat dinlenme tesisinin yaptığı bu davranışı hiç onaylamıyoruz. Enkaz altındaki insanlara yardıma gidenlere bisküvileri ücretsiz vereceği yerde normalin kat ve kat fazlasını talep eden insan, nasıl bir insandır yorum sizlerin. Sizce Çarşı’nın yaptığı doğru mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar
Veysel
İyi yapmışlar çok iyi olmuş
Cevapla
Mahsun
Az yapmışlar en sert cevabı vermek bunlara müstehak
Cevapla
Tuğra
Az yapmışlar keşke bizide alsalardı Beşiktaş ailesi olarak tam destekliyorum.
Cevapla
Gülşah Repolusk
Orası normal zamanda da böyle pahalı. O yüzden wc ler ücretsiz. Kimse durmuyor pek
Cevapla
Dila
Hiç bir şey yapmamışlar yine.... İnsanlarımız geteken ayarı verir böylelerine durum bunu gerektirir 👍
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.