Tarihe geçmiş salaklıklar - Page 1

1932 yılında, Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Jules Noel'in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı. Atışı izlemesi gereken bütün hakemler, sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkalarını dönmüşlerdi.

Tarihe geçmiş salaklıklar - Page 2

1975'te İngiliz çift, bir televizyon programı izlerken, eşlerden biri yarım saatlik bir gülme krizine tutuldu. Kendini durduramayan koca, karısının tüm müdahalesine rağmen gülmekten öldü. Eşi cenazeden sonra, programın yapımcılarına bir mektup yazarak, kocasını hayatının son dakikalarında bu kadar mutlu ettikleri için teşekkür etti.

Tarihe geçmiş salaklıklar - Page 3

Pennsylvania Radnor'da bir şüpheliyi sorguya çeken polis, kafasına metal bir süzgeç yerleştirip tellerle fotokopi makinasına bağlayarak düşündüklerini kaydettiklerine inandırdılar. Zihninin okunduğuna inanan şüpheli suçunu itiraf etti.

Tarihe geçmiş salaklıklar - Page 4

1840'da ABD başkanlığına seçilen William Henry Harrison, Washington'da açık havada düzenlenen göreve başlama töreninde uzun bir konuşma yaptı. Şapka ve palto giymeyi reddederek yaptığı bu uzun konuşma sonucu zatürre olan yeni başkan, sadece bir ay görev yaptıktan sonra zatüreden öldü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.