Bir akıllı telefonun birçok kullanımı vardır, ancak bazıları için önemli olan harika müzik ve videodur. Biz de inanılmaz ekranlara ve muhteşem ses devrelerine sahip en iyi telefonları sizler için araştırdık.En önemlisi, bazı telefonlar diğerlerinden daha iyi ses kalitesi sunar ve bu telefon modellerinin hangilerinin olduğunu bilmek özellikle de müzik severler için önemlidir. Böylece cebinizdeki parayı taşınabilir müzik hayatınızı olabilecek en iyi hale getirecek bir cep telefonuna harcayabilirsiniz.

Günümüzde en ucuz telefonlarla bile bir sürü şey yapabileceğinizi biliyoruz, ancak incelemelerimizde her şeyden önce ses kalitesi ve görüntü performansına odaklanıyoruz. Bu nedenle, bir telefonun pilini, kamerasını, kullanılabilirliğini, tasarımını ve özelliklerini kapsamlı bir şekilde test ederken, harika ses ve video sağlayan telefonlara ekstra ağırlık verdik.


İşte 2022'nin en iyi ses kalitesine sahip telefonları!

1- Black Shark 5 Pro


DxOMark Puanı: 86


Ses Çıkışı: 3,5 mm


Hoparlör Özellikleri: Stereo Çift Hoparlör

2- Xiaomi Black Shark 4S Pro


DxOMark Puanı: 81


Ses Çıkışı: HiFi destekli kablolu kulaklık


Çift düzlemsel hoparlör 1.5CC tam simetrik ses odası ve 15V akıllı güçlendirici ile desteklenmiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.