Güncel

Tayvan teknolojisi CEBIT Bilişim Eurasia 2014 'te görücüye çıkıyor

Tüm dünyaya hizmet veren Tayvanlı bağlantı ve ara parça üreticileri en yeni ürünlerini, uluslararası bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) şirketlerinin bir araya geldiği CEBIT Bilişim Eurasia 2014’te tanıtacak.

Tayvan teknolojisi CEBIT Bilişim Eurasia 2014 'te görücüye çıkıyor

CEBIT Bilişim Eurasia 2014’te yer alan Taiwan Excellence standında, teknoloji firmaları Birch Technology, APAC Opto Electronics, Argox Information, Gpstechnology, Sage Power Industrial, Picotec International, Hon Trace Corporation, Super Micro Computer, MARQUESS, Kunming Electronics, Case Pax International’ın AR-GE, kalite, tasarım ve pazarlama kriterlerine sahip son teknoloji i ürünleri ile yer alacak.

Elektronik, medical ve teknik ekipman alanında yaptığı ihracat oranı 2013 yılında 136.4 milyar dolara ulaşan Tayvan, coğrafi konumu, gelişmiş sanayisi, Ar-Ge kapasitesi, iyi kurulmuş altyapısı ile yerli ve yabancı yatırımcılar için ideal bir ülke konumunda yer alıyor. 23 milyon nüfusa sahip olan ülke, 2013 yılında dünyanın 18. en büyük teknoloji ihracatçısı konumunda.

Küçük ve orta ölçekli boyutta şirketler olan yaklaşık 400 Tayvanlı bağlantı ve ara parça üreticisi dünyada 500 milyon dolarlık üretim değeri ile 10.sırada yer alıyor. Tayvan’ın bağlantı ve ara parça sanayisinin başarısının altında kısa mesafeler sayesinde müşterilere daha iyi hizmet vermesi, fiyatların ABD ve Avrupa ürünlerinin fiyatından düşük olması, Tayvan’ın dünyadaki bilgisayarların yüzde 90’ına OEM hizmeti desteği vermesi, çalışanların kalifikasyonu yatıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.