Teknoloji devleri CES 2017'de neler tanıtacak? - Page 1

Samsung
Yılı Note fiyaskosuyla kapatan şirketin CES 2017 de tanıtacakları merak konusu gelen bilgilere göre Galaxy TabPro S tablet ve Gear S2 akıllı saatin özel bir versiyonu bekleniyor. Yeni akıllı TV ve akıllı ev ürünleri de Samsung standında yer alacak. Akıllı telefon tarafında orta segmentin en iddialı akıllı telefon serisi olan Galaxy A’nın 2017 versiyonu duyurulacak. Ayrıca bazı kesimlere göre Galaxy S8 beklenenin aksine CES'de tanıtılmayacak.

Teknoloji devleri CES 2017'de neler tanıtacak? - Page 2

Sony

Şimdiye kadar CES'de tanıttığı geniş ürün yelpazesiyle her zaman dikkat çeken Japon teknoloji devi bu yılda en geniş satandların sahibi olacak.Ev elektroniği, ses ürünleri, oyun konsolu, fotoğraf ve video çözümleri ile akıllı telefon kategorileriyle fuarda beklenen Sony, amiral gemisi bir akıllı telefonla karşımıza çıkmayacak. Çünkü kısa bir süre önce Xperia XZ duyuruldu. Ancak orta segmentte yer alacak yeni bir akıllı telefon gelebilir. Sony tarafında sanal gerçeklik adımları atılabilir.

Teknoloji devleri CES 2017'de neler tanıtacak? - Page 3

HTC
En son sekiz ay önce tanıttığı HTC 10'dan beri derin bir sessizliğe bürünen şirket ser veriyor sır vermiyor. Fakat bu uzun ranın ardından yeni bir akıllı telefon tanıtması kuvvetle muhtemel. Bunun yanı sıra HTC Viev ile büyük bir başarı yakalayan şirketin asıl önemli atılımınu VR ürünlerde yapması bekleniyor.

Teknoloji devleri CES 2017'de neler tanıtacak? - Page 4

Huawei

Teknoloji piyasasında iyi bir yer edinerek kendinden söz ettiren şirket de uzun süredir sessizliğini koruyor. Beklentilerde buna göre Huawei'in yeni bir akıllı telefonla karşımıza çıkabileceği sinyalini veriyor. Ayrıca Huawei Whatch da yeni bir güncelleme alabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.